• pa050173
  • pa050184

На Олімпійському уроціу Коханівській школі побував випускник – майстер спорту

Десятого вересня на головній спортивній та культурній арені країни − НСК «Олімпійський» стартувала унікальна акція Національного олімпійського комітету України − Всеукраїнський Олімпійський урок.
Олімпійський урок − це щорічне спортивне свято, яке проводиться з ініціативи НОК України, можливість спробувати свої сили як в олімпійських, так і в неолімпійських видах спорту, отримати поради від тренерів і просто поспілкуватися.
5 жовтня Олімпійський урок стартував у Коханівській ЗОШ І-ІІ ст. Ініціатором проведення спортивного свята були перший заступник голови Тернопільського обласного відділення НОК Віталій Ігнатенко та олімпійський стипендіат, майстер спорту з легкої атлетики Іван Панасюк. До слова, 25-річний Іван − випускник нашої школи, ним пишається і навчальний заклад, і все село.
Учні 5-9 класів поділились на дві команди − «Сонечко» та «Веселка». Розпочали змагання традиційним привітанням, а далі були естафети, які провела вчитель фізичного виховання Тетяна Василівна Швець. Діти долали відстань «крабиком», перетягували канат, бігали з ракеткою і м’ячиком, а на завершення відбулася інтелектуальна спортивна вікторина. Усім було цікаво і весело. Перемогла команда «Веселка», але жодної нотки розчарування у дитячих очах не було, адже кожного з учасників змагань гості з НОК нагородили подарунками (футболка, дуже захоплюючий щоденник, записники, значки, ручка, олівець), а для всіх школярів подарували 4 м’ячі та 10 комплектів футбольної форми. Спортивне свято, безперечно, вдалося, адже викликало море усмішок, океан гарного настрою, гравців і вболівальників переповнювали позитивні емоції.

Оксана ДОВГАЛЬ,
учениця 9 класу

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *