• 8o5ka1ylzmm1
  • dsc_07611
  • g3mn9rtxn_41
  • qxhwmvbkdxe1

«Орхідея» на Всеукраїнському чемпіонаті хореографічного мистецтва виборола золоті та срібні кубки

Восьмого жовтня у Чернівцях проходив І тур ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance-2017». Вишнівеччину представляв зразковий танцювальний колектив «Орхідея». Понад 1500  дітей у різних вікових категоріях та номінаціях змагалися у боротьбі за головні нагороди чемпіонату − золоті кубки. Ми представляли 5 танців у різних номінаціях – естрадний танець,естрадно-спортивний, народний та народна стилізація. «Гуцулята» (наймолодші учасники колективу) та «Дикі танці», «Дубки», «Ніч, яка місячна» та «Український привітальний» (старша група). Два перші танці вибороли золоті кубки, тим самим ми отримали шанс змагатися за головний приз конкурсу – 100 тисяч гривень – у фіналі в Києві, який відбудеться 13 травня.
Три інші танці вибороли срібні кубки, окрім цього, приємним бонусом стала нагорода за найкращий сценічний образ, який отримала Іванка Стечишин (висловлюємо подяку дизайнеру не лише цього, а й інших яскравих сценічних образів, Ірині Стечишин). Усі нагороди вручав голова суддівської колегії Влад Яма разом із іншими зірковими суддями − учасниками телевізійного талант-шоу «Танцюють всі».
Наша подорож тривала два дні. У п’ятницю, 7 жовтня, у нас була пізнавально-туристична програма: екскурсія, відвідання найвизначніших пам’яток, та особливе враження справив Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, велична та могутня архітектура якого демонструє усю велич нашої історії та культури, недарма ж він занесений до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
А ось сам конкурс проходив уже наступного дня. Боротьба була запеклою, адже багато колективів із трьох областей доводили, що саме вони гідні змагатися за головний приз в столиці, та судді вибрали найсильніших.
Для «орхідейців» танцювати – це хобі, тому ми дуже вдячні нашим батькам, які ставляться з розумінням до нашого захоплення і всіляко допомагають нам розвиватися, і поряд з цим збагачувати українську культуру.
Дякуємо нашому керівникові Оксані Вікторівні Пілярчук за її титанічну працю, за бажання виховувати нову молодь із новими цінностями, за її жертовність своїм вільним часом заради колективу. Користуючись нагодою, хочемо привітати Оксану Вікторівну з днем народження, який вона святкувала 9 жовтня. Дякуємо також творцю яскравих сценічних образів Ірині Стечишин.

Назарій ПЛЕВАЧУК,
староста колективу

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *