• dsc_0569

Збаразька ЗОШ №1 стане опорною

Щоб діти жителів села мали змогу отримувати якісну освіту, на теренах області збільшується кількість опорних та базових шкіл.
Дві опорні школи діятимуть і в Збаразькому районі. За інформацією начальника управління освіти, молоді і спорту РДА Світлани Демах, ними стануть Доброводівська школа І-ІІІ ст. та Збаразька ЗОШ №1 І-ІІІ ст.
У вересні прийнято розпорядження голови РДА про створення опорного навчального закладу на базі Доброводівської ЗОШ І-ІІІ ст., філіями якого будуть Малоберезовецька, Новиківська та Опрілівська загальноосвітні школи І ст.
Світлана Демах зазначила, що планується створити також опорний навчальний заклад на базі першої Збаразької одинадцяти річки, приєднавши до неї три філії − Добромірківську, Шилівську та Капустинську ЗОШ І-ІІ ст.
У Збаразькій ЗОШ №1 навчається 664 учнів. Якщо навчатимуться діти ще з трьох навчальних закладів, потрібні додаткові навчальні приміщення.
Управління освіти спільно з райдержадміністрацією та міською радою планують вирішити цю проблему шляхом капітального ремонту приміщення шкільної їдальні.
Будівля, що перебуває на балансі ЗОШ №1, знаходиться в аварійному стані. Як розповів директор Збаразького комунального підприємства «Збаражпроект» Володимир Демчук, до кінця року будуть виготовлені усі підготовчі документи, які дозволять виготовити проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт даної будівлі з проведенням реставраційних робіт. Необхідні кошти на ремонт аварійного приміщення будуть виділені з фонду регіонального розвитку.
Таким чином у недалекій перспективі учні сільських шкіл будуть мати змогу використовувати для навчання кращі матеріальні засоби, що і є метою створення опорних навчальних закладів.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *