Дитячі малюнки та листи оберігають захисників України на фронті

14 жовтня, у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва ми святкуємо День захисника України.
Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ  об’єднався сьогодні проти російського агресора. Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни. Серед них є багато наших земляків, у тому числі Володимир Гонта, боєць 128 Мукачівської гірсько-піхотної частини, якого запросили на зустріч у районній бібліотеці для дітей з нагоди Дня захисника України.
Люди всіма силами намагаються підтримати захисників своєї держави. Допомога солдатам на східному фронті в наш час – це діяльність, завдяки якій можна забезпечити фронт необхідним хоча б частково.
Діти також підтримують дух українських вояків листами, малюнками, іграшками, оберегами, збирають невеличкі посилки солодощів та одягу для наших героїв-захисників.
Володимир Гонта, повернувшись додому, привіз з війни багато дитячих робіт. Це листи і малюнки дітей різного віку з різних куточків України. У кожному малюнку – власне бачення миру та побажання солдатам повернутися додому живими. Крізь малюнки відчуваються дитячі переживання та відчай. Діти малюють в патріотичних тонах, таким чином вони підбадьорюють військових: червоно-чорний прапор, жовто-блакитні серця, мальовнича Україна.
Листівки, на яких намальовані голуби, військова техніка і самі військові, дітлахи підписують патріотичними словами «Слава Україні!» і побажаннями повернутися додому живими, вітають воїнів з Днем захисника Вітчизни, з новорічними, різдвяними та великодніми святами.
Серед великої кількості цих дитячих робіт ми натрапили на лист Ольги Василівни Мокрої та малюнки її вихованців, тоді ще учнів 3-а класу Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Івана Франка. Їх також запросили на зустріч.
Крім малюнків, діти пишуть листи. У кожному з них малеча намагається підібрати потрібні слова підтримки для бійців.
На зустрічі звучала поезія від дітей та музичне вітання від працівників будинку культури.

Тетяна ОГІНСЬКА, заступник директора Збаразької ЦБС по роботі з дітьми.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *