Згідно з рішенням депутатів міської ради, ЗОШ №3 носитеме ім’я Тараса Михальського

 

На пленарному засіданні одинадцятої сесії Збаразької міської ради , яке міський голова Роман Полікровський провів 18 жовтня, депутати розглянули сім питань порядку денного, що головним чином стосувались впорядкування фінансових справ, вирішення земельних питань мешканців міста. Також на цій сесії було прийняте важливе рішення про присвоєння Збаразькій загальноосвітній школі І – ІІІ ст. №3 імені Тараса Михальського – випускника школи, героя, який загинув, захищаючи Українську державу в зоні проведення так званої АТО.
Зокрема , депутати затвердили угоди з Тернопільською обласною радою та Збаразькою районною радою про надання субвенцій. Перша стосувалась реалізації проекту «Спорт для всіх» , завдяки якій у місті встановлені спортивні тренажери, друга – направлена у районний бюджет на покращення матеріально-технічної бази станції юних техніків, будинку дитячої та юнацької творчості, придбання обладнання в дошкільний навчальний заклад №5 «Пролісок» .
Було затверджено звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців 2016 року, з яким виступила начальник фінансово-економічного відділу міської ради Марія Опалюк, та внесено зміни до міського бюджету-2016. За звітний період до міської скарбнички надійшло понад 7,6 млн грн., що є дуже високим результатом, який перевищив план на майже 14 відсотків. Як пояснила головний фінансист міськради, левову частку надходжень – майже третину – становить акцизний податок з продажу бензину на автозаправках. На другому місці – земельний податок з юридичних осіб, виконання якого становить 147 %. Видатки бюджету склали понад 8 млн. , з яких більше трьох мільйонів вкладено у поточні, капітальні ремонти доріг та будівництво тротуарів.
Із 16-ти земельних питань щодо передачі у власність земельних ділянок, надання дозволів на виготовлення документації із землеустроустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі, поновлення договорів оренди, передачі в оренду земельних ділянок та ін. , лише одне було відкладене на довивчення, решту проголосовані позитивно.
У ході засідання депутати також обговорювали ряд актуальних проблем, які потребують уваги. Зокрема піднімалась тема нищення місцевих доріг через заливання їх стоками від мокрого жому, який везуть вантажівками з цукрозаводу. Водії не задумуються над тим, якої шкоди завдають дорогам. Адже, як запевняють депутати, рідина містить кислоти, які роз’їдають дорожнє покриття. Більше того, дорога стає слизькою від такого поливу, що створює небезпеку для дорожнього руху. Мало впливає на водіїв і штрафування та пояснення депутатів, група яких чергували на дорозі і впродовж двох годин затримали 8 машин, навантажених мокрим жомом, які розливали за собою потоки кислотних рік. – Усі, хто їздить, хочуть якісних доріг і вимагають від міської ради їхнього ремонту, в той же час багато водіїв самі ж руйнують ці дороги через безвідповідальну поведінку. Хоча, якщо підійти з розумінням, то вихід можна знайти , – відзначив депутат Ігор Богайчук. – Треба лише або належно обладнати машину, або просто поставити її на кілька годин на відстій, щоб рідина стекла і не розливати її вздовж кілометрів автошляхів. Але для цього потрібне відповідне свідоме ставлення та небайдужість перевізника. А як досягти цього, маємо вирішити спільно.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *