• tenis-02
  • nast-tenis-02

Перемоги збаразьких тенісистів

З 28 вересня по 2 жовтня у Львові на спортивній базі школи олімпійського резерву «Прудкий м’яч» відбувся І етап клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2002 року і молодших сезону 2016-2017 р.
Команду юнаків Збаразької РК ДЮСШ під назвою «Жарабз» захищали Ростислав та Святослав Флінти і Владислав Підборський. За команду «Жарабз» також заявлений Андрій Жила, але на першому етапі чемпіонату довелося виступити без цього гравця, в зв’язку з дефіцитом коштів.
У першому етапі взяли участь 24 команди юнаків із Дніпра, Донецька, Сєвєродонецька, Кременчука, Луганська, Рогатина, Чернівців, Києва, Львова, Одеси, Хмельницького та інших міст України.

Наша команда виборола право виступати у фінальній вісімці, вийшовши із підгрупи другим номером, де вона впевнено перемогла 4 команди, поступившись лише команді «Львів−1» з рахунком 3:4.
У фіналі наші юнаки демонстрували відчайдушну гру, але все-таки програвали з рахунком 3:4 більш підготовленим юним спортсменам із Києва, Ізмаїла, Одеси та Чернівців.
Отже, за підсумками І етапу команда «Жарабз» займає сьому позицію, але надіємось, що на ІІ і ІІІ етапах наші юнаки покажуть ще кращий результат.

11-15 жовтня в Умані Черкаської області у спортивному залі Національного університету садівництва і менеджменту відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодших.
Збірну Тернопільської області захищали юнаки Ростислав і Святослав Флінти та Владислав Підборський (Збаразька РК ДЮСШ). В чемпіонаті брали участь 17 дівочих та 24 юнацьких команд. Першу чергу дівчата провели з командою «Черкаси−1», яку переграли з рахунком 3:1, а юнаки зустрічалися з командою «Кіровоград-1», яку також переграли з рахунком 3:1. Таким чином і юнаки, і дівчата потрапили у 16 сильніших. В наступному раунді дівчата зустрічалися з командою «Київ-1», якій поступилися з рахунком 1:3, а юнаки − з командою «Львів-1», якій також поступилися у наполегливій грі з рахунком 2:3. В результаті ігор юнацька, і дівоча команди зайняли дев’яті місця у командному заліку. Це вважається добрим результатом, оскільки в попередні роки команда області взагалі не потрапляла в 16-ку.
Після командних змагань проводились змагання в особистому, парному та змішаному розрядах. В особистому розряді серед юнаків найкраще виступив Ростислав Флінта − 21місце, серед дівчат Роксолана Будник − 31 місце (Заліщики). У змішаних розрядах найкраще виступили Владислав Підборський − Юлія Речицька та Ростислав Флінта − Лілія Іваськів, які з 68 змішаних пар змогли потрапити у 32.У парних розрядах ні дівчата, ні юнаки не потрапили до 16 найсильніших.

21-22 жовтня на спортивній базі ЗОШ І-ІІІ ст. №23 м.Тернополя були проведені змагання чемпіонату області серед юнаків і дівчат 2003 р.н. і мол. з настільного тенісу. Склад команди: 3 юнаки і 3 юнки. Честь Збаразької РК ДЮСШ захищали Владислав Підборський, Андрій Жила і наймолодший учасник змагань Назарій Серкіз 2008 р.н. За команду дівчат грали: Анастасія Костоглод, Іванна Симів та Іванна Венгриняк. В чемпіонаті брали участь 8 юнацьких та 7 дівочих команд.
У підгрупі юнаки впевнено переграли команди Чорткова, «Кременця-2» та Бережан, і вийшли у фінальну стадію розиграшу першим номером.
Дівчата, вигравши у команд Чорткова, Підволочиська і поступившись команді «Тернопіль-1» з рахунком 2:3, вийшли у фінал другим номером, де поступились з рахунком 1:3 сильнішим командам із Заліщик та Бережан, які зайняли відповідно 2 і 3 місця. Перше місце зайняла команда «Тернопіль−1», а наші дівчата задовольнилися четвертим місцем.
Юнаки впевнено переграли команду Бережан 3:0, але у наполегливій, безкомпромісній грі з командою «Кременець-1» поступилися з рахунком 2:3. Незважаючи на те, що у кожній грі Владислав Підборський впевнено приносив по дві перемоги, його колеги по команді Андрій Жила та юний Назарій Серкіз у вирішальній грі не змогли принести жодної перемоги, що в результаті дало лише друге командне місце серед юнаків. На першому – юнаки в команди, «Кременець-1» та на третьому − «Бережан-1».
У загальнокомандному заліку на першому місці команди юнаків і дівчат «Тернопіль-1» (4+1), на другому − команди Збаразької РК ДЮСШ (2+4) і на третьому − «Бережани-1» (3+3).
Призери нагороджені грамотами Тернопільської ОДЮСШ, а в командному заліку дипломами відповідного ступеня. Слід відзначити високотехнічну гру Владислава Підборського, який, провівши 10 ігор, отримав впевнені перемоги з рахунком 3:0, впевнену і технічну, незважаючи на дуже юний вік, гру наймолодшого учасника чемпіонату Назарія Серкіза та впевнену, зрілу технічну гру Іванни Симів.
Бажаємо вам ще кращих успіхів, не зупинятись на досягнутому.

Ігор ПАТРОНИК,
директор Збаразької РК ДЮСШ.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *