• 1413969894-6491

У ніч на неділю Україна перейде на «зимовий» час

В ніч на 30 жовтня українці переведуть стрілки годинників на годину назад. зимоО четвертій годині ранку стрілки годинника потрібно буде перевести на одну годину назад.
Наразі режим переведення стрілок на «літній» і «зимовий» час застосовується більш ніж в 110 країнах на всіх широтах від Канади до Австралії, і у всіх європейських державах. Це робиться з метою економії енергоресурсів і максимального використання світлого часу доби, якого, як ми розуміємо, взимку буває дуже небагато. А в зв’язку з нелегким економічним становищем країни така економія буде вкрай доречною.
Здоровій людині для адаптації до зміни часу необхідно від 3-х днів до тижня. Звикнути до зимового часу набагато легше, ніж до літнього, адже завдяки переведенню годинника на годину назад вставати вранці набагато простіше.
До речі, кілька років тому в Україні намагалися відмовитись від переходу на літній час (після того, як це зробили в Росії), проте рішення так і не було прийнято остаточно, а після 2014 року це питання відпало.

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *