Волейбольний турнір – захисникам України

Уже традиційно протягом останніх шістнадцяти років на Збаражчині проводяться районні турніри з волейболу серед школярів, присвячені святу Покрови, Дню Українського козацтва, а цього року − ще й Дню захисника України.
Змагання відбувалися у спортивному залі ЗОШ №2 Збаража за круговою системою. Більшість поєдинків проходили у цікавій і безкомпромісній боротьбі. Переможцем цього турніру уже прогнозовано стали юні волейболісти Вищелуб’янківської ЗОШ І-ІІ ст., яких згуртував до змагань тренер Ігор Боднар (вчитель фізвиховання Павло Кудрявцев). Добре підготувала свою команду до змагань вчитель фізвиховання Валентина Крамар, яка привела вихованців до почесного другого місця. Напружена боротьба з перемінним успіхом проходила у суперечці за третє місце між командами ЗОШ №2 І-ІІІ ст. і Кретівської ЗОШ І-ІІ ст. Цього разу сильнішими виявились спортсмени другої одинадцятирічки Збаража (вчитель фізвиховання Лариса Смакула).
Змагання посприяли популяризації волейболу серед учнів, підвищенню їх майстерності, виявленню кращих команд і, звичайно, патріотичному вихованню школярів.
За підсумками турніру кращим волейболістом визнано гравця команди Вищелуб’янківської ЗОШ Дениса Костура. Привернув увагу перспективний гравець Микола Ломінський з Кретівської ЗОШ, який в майбутньому може досягнути високих спортивних результатів.
Директор Доброводівської ДЮСШ Вадим Драган під час нагородження учасників турніру відзначив, що заняття волейболом, іншими видами спорту сприяють фізичному розвитку особистості, формуванню характеру і сили волі, дозволяють молодій людині швидше пристосовуватися до складних викликів життя.
Команду-переможця нагородили кубком і грамотою, а команди-призери та всіх їх гравців − грамотами. Проте найприємнішими та найкориснішими відзнаками стали волейбольні м’ячі для кожної з команд-учасників змагань.
Оргкомітет з проведення турніру щиро вдячний дирекції Збаразької ЗОШ №2 за надану можливість провести цей спортивний захід на їхній спортивній базі та міській раді − за відповідну матеріальну допомогу.

Віталій ГУГОЛЬ,
методист методкабінету відділу освіти Збаразької РДА

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *