• dsc_0138
  • dsc_0123

Збаразькі та луганські педагоги разом змінюватимуть Україну

До Збаража приїхали дві вчительки з Луганщини. Вчитель української мови та літератури Надія Журавльова з міста Кремінна та англійської мови – Юлія Кравченко з Рубіжного. Впродовж місяця луганські педагоги гостюватимуть на Збаражчині,де перейматимуть досвід від місцевих колег, пізнаватимуть наш галицький край і його традиції. Такий професійно-педагогічно-культурний обмін є результатом доброї волі та спільною ініціативою голів Луганської та Тернопільської облдержадміністрацій у рамках Угоди про співробітництво між областями за проектом «Змінимо країну разом». Загалом на Тернопіллі перебуває 25 освітян із Луганської області, натомість на Луганщину поїхало 15 вчителів з Тернопільщини.
І хоча луганські педагоги у Збаражі лише з 21 жовтня, вони вже встигли чимало побачити та побувати у найцікавіших куточках нашого міста та околиць. Шефство над гостями з Луганської області взяли їхні колеги із другої збаразької одинадцятирічки, котрі організували вчителям цікаву культурну програму. Збаражани показали гостям найвизначніші історико-культурно-архітектурні пам’ятки, зокрема Збаразький замок, костел бернардинів, Монастирок, гори Медобори, Тернопільський драмтеатр. У планах – відвідини батьківщини Івана Франка – села Нагуєвичі на Львівщині, а також Вишнівця, адже вишнівецькі освітяни також зголосилися прийняти у себе луганських колег, і ще багато цікавого.
Крім цікавого й пізнавального дозвілля, збаразькі та луганські педагоги ділилися досвідом.
26 жовтня за ініціативи методиста Збаразького РМК Галини Журби на базі Збаразької ЗОШ № 2 імені Івана Франка відбулася зустріч із вчителями англійської мови району, які розповіли гостям з Луганщини про власний досвід організації та проведення літніх пришкільних англомовних таборів. Детальніше про цю зустріч та перебування луганських освітян на Збаражчині читайте у наступних номерах «Народного слова».

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *