День села у Кобиллі розкрив скарбницю талантів

«Село моє, для мене ти єдине!» Під такою назвою у с. Кобилля 15 жовтня відбувся святковий концерт. Того суботнього дня, втім, як і завжди, у сільському клубі зібралось багато односельчан та гостей.
Не дивлячись на похмуру осінню погоду, в залі було затишно і тепло.
Ведучі Марія Олішевська і Василь Бутрин з приємністю оголосили про початок свята.
Наймолодша учасниця Юля Дерев’янко прочитала вірш «Село рідне моє».
Ніби їй в унісон прозвучала пісня у виконанні Вікторії Бутрин «Село моє». Проте скарбниця талантів тільки почала розкриватись.
Радо зустріли і щиро аплодували односельчани жіночому ансамблю (кер.Марія Шафранська)та народному аматорському хору під керівництвом Ярослави Михайлів.
Почули односельці поезії наших земляків Романа Якимчука і Марії Нереуцької, читали їх
Володя Ясіновський і Тетяна Шафранська.
З болем у серці говорили про тяжкий для України час, а також про біль, що торкнувся нашого села, бо цьогоріч трагічно загинув наш односельчанин Роман Дякун, який служив на Сході України.Згадали усіх тих, хто, уже не з нами.
Та життя триває. Народжуються і підростають діти, одні лиш починають навчання, інші вже здобули професію, хтось одружується, а хтось відзначає золоте весілля. Для всіх наші аматори приберегли привітання. Марія Шафранська подарувала пісню «Долоньки», а пісня «Батьківська любов» прозвучала у виконанні Ольги Цвях. Багато позитивних емоцій подарували глядачам ансамбль дівчаток і хлопчиків − учнів початкових класів нашої школи.Про «Найкращих друзів» заспівали Ангелінка Шафранська і Володя Ясіновський. По-особливому прозвучала пісня з уст сімейного дуету − Андрія Бутрина з донькою Вікторією.
Глядачі щиро аплодували виконавцям-солістам Артему Вовчуку, Марії Ясінській, Міранді Веренжак, Христині Мазурик, Аліні Яцинишин, сімейному дуету Любові та Роману Флис.
У фіналі зачарувала всіх «Пісня добра» у виконанні лауреатки багатьох конкурсів і фестивалів Ангеліни Шафранської. «Щастя, добра і любові» побажав всім дует у складі Любомира Вовчука і Марії Шафранської.
Приємно, що на святі був присутній настоятель нашої церкви о.Михайло Найко, який не шкодував теплих слів на адресу організаторів, виконавців і всієї громади, а ще подарував образ
і поблагословив усіх присутніх.
Підприємець Олександр Бочаров виступив із словами вітання та всім юним учасникам святкового концерту вручив солодкі подарунки. Не проігнорували свята і представники філії «Рідний край». З щирим словом до учасників концерту та громади звернулася сільський голова Надія Михайлів і подякувала всім за любов до рідного села, за працю і творчість. А все це свято радості організувала і провела завідуюча клубом Марія Шафранська у співпраці з Ярославою Михайлів та концертмейстером Любомиром Вовчуком.

Приємно вражена глядачка Людмила РУДНИК

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *