• 2
  • 4
  • 1

Кошти від «Осіннього ярмарку» у дитсадку передали для захисників України

У природі, панує осінь, дерева скидають останні листочки, сонечко  радує прощальним теплом, пташки готуються до зимівлі,  а у дитячому садку «Журавлик» села Стриївка 28 жовтня відзначали  свято осені – «Осінній ярмарок».

Це свято врожаю,  краси, подяки матінці-землі за багаті дарунки. Напевно, це найбільш очікуване малятами свято, зігріте теплим літом, наповнене ароматом стиглих яблук і розмальоване осінньою палітрою.

Метою проведення осіннього ярмарку було привернути увагу дітей до звичаїв та традицій українського народу, зокрема до народних ярмарків та побуту українців. На це свято запросили  вчителів, учнів початкових класів Стриївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також батьків вихованців.

Дошкільнята в яскравих костюмах з креативними головними уборами перевтілювались в «овочі» і «фрукти», «червоні калиноньки» та «осінні місяці». Протягом свята діти порадували гостей та батьків веселими піснями та віршами.

У підготовці до проведення свята активну участь брали всі − працівники ДНЗ, батьки і, звичайно ж, діти, які, готуючись до ярмарку разом із мамами та бабусями випікали пиріжки, коржики та медові пряники.

Кульмінацією свята став імпровізований ярмарок, на якому малеча під наглядом працівників дитсадка продавала різну смакоту, а учні початкових класів і гості із задоволенням їх купували.

Свято було гарним і добрим. Батьківський комітет та працівники дитячого садка вирішили внести свою частку у підтримку  наших солдат. Частину грошей, що вторгували на ярмарку, було передано в районний штаб національного спротиву для потреб бійців АТО.

Маю надію, що «Осінній ярмарок», залишився приємним спогадом в житті дружньої родини нашого садка.

Ольга ТИПИЛО
завідувач ДНЗ «Журавлик»

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *