• dsc_0156
  • dsc_0183
  • dsc_0153
  • dsc_0170

Цьогоріч Тернопільщина вклала у «шкільні автобуси» майже 16 мільйонів гривень

 

19 шкільних автобусів отримала Тернопільщина. Відтепер 900 школярів та більше сотні вчителів з 10 районів області зможуть комфортно доїжджати до навчальних закладів. П’ять із них отримали й територіальні громади, серед яких, зокрема, Підволочиська, Скала-Подільська, Теребовлянська, Скалатська та Шумська. 28 жовтня на Театральному майдані Тернополя транспортні засоби урочисто передали вчителям та учням за участі керівників області та народних депутатів України.
– Автобуси придбано на умовах співфінансування – 70% державний бюджет та 30% – місцевий бюджет. Автобуси українського виробництва, вони будуть розподілені у села районів і об`єднаних територіальних громад. Загальна вартість автобусів – більше 50 млн. грн., – розповіла начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.
Загалом, на умовах співфінансування придбано 31 автобус. Ще 12 очікують у листопаді-грудні цього року. Це дозволить забезпечити транспортом 90% вчителів та учнів. Крім того, кожна об`єднана територіальна громада, яка має ресурси, може придбати додаткові автобуси для перевезення дітей на екскурсії, різні заходи тощо.

– В рамках стратегії децентралізації ми повинні не тільки дбати про якість навчання, а в першу чергу створення умов для цього. Насамперед, комфортного доїзду до місць навчання. Тому ми поставили за мету укомплектувати школи автобусами. Щоб стовідсотково забезпечити транспортом усі навчальні заклади, потрібно їх ще 15. Крім цього, ми повертаємо 9 автобусів, які були відправлені у зону проведення АТО у 2014 році. Вони будуть профінансовані з державного бюджету – це майже 14 млн. грн. 4 з них ми вже передали, ще 5 очікуємо в першій декаді листопада, – зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна. Загалом, до кінця нинішнього року в області очікують ще 17 «шкільних автобусів».

За інформацією прес-служби ОДА

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *