• img_20161110_135214

Добра справа починається із завзятості господаря

Приміщення колишнього дитячого садка в селі Кривчики понад 20 років стояло пусткою та руйнувалося. Ще з 1995 року не лунали у його стінах веселі дитячі голоси. Адміністрація місцевої школи неодноразово зверталася до різних інстанцій, починаючи з сільської ради села Лози, з проханням про відновлення та переобладнання приміщення для потреб школи, але в сільській раді та районі завжди було багато нагальніших справ, та ніколи не знаходилося необхідних коштів для вирішення цієї проблеми.
Проте ситуація докорінно змінилася у 2016 році, коли проблему сільської громади взялися вирішувати очільники району Анатолій Качка, Світлана Боднар, односельчанин − депутат районної ради Валерій Савчук та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Демах. Завдяки активній позиції цих керівників відбулися широкомасштабні позитивні зміни. Зокрема, заплановано провести капітальний ремонт приміщення дитячого садка та частково реконструювати його у корпус №3 Кривчиківської ЗОШ І-ІІ ступенів, а також відкрити групи для виховання дошкільнят. Зроблено перший, найважливіший, крок – замінено покрівлю споруди, встановлено сучасні металопластикові вікна та двері на суму панад 600 тис.грн , що запобігатиме руйнуванню будівлі та збереже її на майбутнє. 9 листопада в навчальному закладі працювала комісія у складі очільників району та освітньої галузі, фахівців архітектури, технагляду, адміністрації школи, і прийняла рішення про здійснення наступного кроку для порятунку споруди − проектування та встановлення систем електро- та теплопостачання (на листопадовій сесії районної ради на ці роботи було виділено понад 700 тис. грн).
Із початком проведення ремонтно-відновлювальних робіт у приміщенні колишнього недіючого дитячого садка у жителів сіл Кривчики та Лози вперше за 20 років з’явилася надія на відновлення дошкільного виховання їхніх дітлахів. Покращаться матеріально-побутові умови функціонування навчально-виховного процесу у Кривчиківській школі, що досі працювала без їдальні, спортивного, актового залів.
Користуючись нагодою, від імені адміністрації школи та батьківської громади сіл Кривчики та Лози дякуємо голові райдержадміністраці Анатолію Качці, голові районної ради Світлані Боднар, односельчанину − Валерію Савчуку та усім іншим депутатам районної ради, що з розумінням поставилися до вирішення проблем сільської громади, а також начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлані Демах.
Попереду ще тернистий шлях до омріяного відкриття відновленої споруди, але ми знаємо, що добрий господар розпочату справу завжди доводить до логічного завершення. Надіємось, що наші школярі та дошкільнята більше не будуть страждати через відсутність належних умов.

Любов ЧАЧУХ ,

директор Кривчиківської ЗОШ І-ІІ ст. школи

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *