Листопадова «бронза» збаразьких гирьовиків

Досить успішно виступили на чемпіонаті України з гирьового спорту серед учнів шкіл та ДЮСШ спортсмени Збаразької РК ДЮСШ.
Чемпіонат відбувся 19-20 листопада у Токмаку Запорізької області. У ваговій категорії до 40 кг і віковій групі 2003-2004 р.н. дебютував 11-річний учень ЗОШ №2 Андрій Тольпа. При власній вазі майже 37 кг Андрій штовхнув дві гирі по 8 кг 63 рази. Програючи найближчому супернику в «поштовху» 8 разів, уже у «ривку» здійснив 192 підйоми і не лише переміг у цій вправі, а й виграв в боротьбі за третє місце. Успішний дебют найлегшого і наймолодшого товариша підняв настрій усій команді.
У категорії 50 кг і віковій групі 2001-2003 р.н. виступив Максим Пік із ЗОШ №2. Уже в першій вправі Максим, виклавшись на повну потужність, забронював собі третє місце.
У категорії 65 кг (вікова група 2001-2003 р.н.) виступив багаторазовий призер України Богдан Тольпа і особистими рекордами у двох вправах і сумі довів справу до «бронзи». Богдан навчається у ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Усі перераховані призери − учні заслуженого тренера України Петра Багрія.
Такими ж успіхами може похвалитись і вихованець тренера Віталія Гуголя − також учень згаданого коледжу − Олексій Піпаш. Щоб зачепитись за третє місце, він покращив особисте досягнення у «ривку». Хоч і відставав трохи у «поштовху», та в «ривку» все надолужив.
− Змагання засвідчили, − відзначив Петро Багрій, − що потужна конкуренція лише загартовує молодих спортсменів і демонструє, що можна і особисті результати покращувати, і досвідченіших суперників перемагати.

Ярина ОЗИМА

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *