• dsc_0184
  • dsc_0156
  • dsc_0172
  • dsc_0154

Німецькі червонохрестівці прислали підмогу збаразьким медикам

Одинадцять багатофункціональних ліжок та 21 приліжкову тумбочку передали червонохрестівці з німецького міста Гундельфінген на потреби місцевих закладів охорони здоров’я. Загальна сума обладнання оцінена у майже 5 тисяч євро. Благодійну допомогу закордонних колег Збаразька РО ТЧХ розподілить між центральною районною комунальною лікарнею та центром первинної медико-санітарної допомоги, а також одне ліжко благодійники адресували спеціально для тяжко хворого інваліда Ореста Папури, у якого вони побували вдома під час травневої поїздки до Збаража.
− Співпраця з німецькими червонохрестівцями, − відзначила голова районної організації Товариства Червоного Хреста Марія Милян, − у нас налагоджена давно, а минулоріч, у 2015-ому, ми уклали угоду з ТЧХ з міста Гундельфінген про партнерство у різних напрямках та по різноманітних програмах. Одна з таких програм − це отримання гуманітарних вантажів. Закордонні колеги моніторять наші потреби і необхідні речі стараються нам переслати. Діляться тим, що мають і що можуть десь знайти. Ми вдячні директору тарного комбінату Тарасу Леземезюку за те, що погодився зберігати німецький подарунок на складі підприємства впродовж двох місяців, поки тривало розмитнення вантажу.
− Варто зауважити, − додала голова обласної організації ТЧХ Леся Бригадир, − що Збаразький район має найпотужніші в області вливання з-за кордону по лінії Червоного Хреста, місцева ТЧХ налагодила дуже плідну співпрацю з німцями, які виділяють кошти на продуктові набори підопічним ТЧХ, на проведення різних благодійних заходів. Більше ніяка організація в області не має такого спонсора. Якщо говорити про Тернопільщину, то цей вантаж уже 19-й по рахунку, який передали з Німеччини в нашу область для різних установ − шкіл, садочків, лікарень.
− Дані багатофункціональні ліжка, − зауважив в.о. головного лікаря ЦРКЛ Валерій Суконнік, − хоча і були в користуванні, проте в дуже хорошому стані. Придбати такі нам було б непросто, адже одне нове коштує близько тисячі євро. Тож така благодійна допомога дуже доречна в даний фінансово скрутний період.
За словами керівника департаменту охорони здоров’я ТОДА Володимира Богайчука, є домовленості і про інші гуманітарні вантажі, які незабаром надійдуть в область від різних фондів.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *