Святий Миколай уже завітав до юних збаразьких футболістів

Справжнім святом для юних футболістів стала відкрита першість Збаразької РК ДЮСШ з міні-футболу «Призи від Миколая − 2016» серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодших, яка відбулась у залі ЗОШ №2 минулої суботи, 10 грудня, у Всесвітній день футболу.
Три десятки молодших школярів зі Збаража та деяких сіл району, які тренуються у Михайла Кузьми та Бориса Табачишина, змагались у складі шести команд, названих кольорами веселкового спектру.
В результаті гарячих поєдинків перемога дісталась «білим», на другому місці за результатами турнірної таблиці були «зелені», на третьому − «оранжеві». І хоча не всім учасникам вдалось продемонструвати найкращу майстерність, проте кожен з них отримав заряд енергії, позитивних емоцій та торбинку солодощів від Святого Миколая.
Грамоти та смачні подарунки вручили дітям організатори та спонсори змагань − їхні тренери, директор Збаразької РК ДЮСШ Ігор Патроник та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Ключка.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *