• unnamed
  • unnamed-2jpg
  • unnamed4
  • unnamed3
  • unnamed-1

Зарудянські школярі торгували на благодійному ярмарку

9 грудня у Зарудянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся благодійний ярмарок домашньої випічки до Дня Святого Миколая.
Його ініціаторами стали всі учні школи, маючи на меті зібрати кошти для дітей, позбавлених батьківського піклування, напівсиріт та дітей, чиї батьки перебували в зоні АТО. Незважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, усі учні школи залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів.
Учні принесли до школи різноманітну смакоту, приготовану вдома, акуратно упаковану, щоб зручно було пропонувати ласощі усім присутнім на благодійному заході.
Ярмарок відбувався у приміщенні спортивного залу школи, який на цілий урок перетворився на маленький учнівський ринок. На ярмарку були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети, медові пасти – все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами.
Атмосфера на торговиці була дуже жвава та позитивна. Благодійний ярмарок припав до вподоби кожному присутньому, осторонь не залишився ніхто. Бажаючих долучитися до благодійної акції виявилося чимало, тож учнівська випічка розійшлася менш ніж за годину. А найприємніше те, що всі учні та вчителі долучилися до благодійності і цим вчинком подарували радість дітям. Було зібрано 3404 гривні, які будуть розподілені між дітьми, позбавленими батьківського піклування, напівсиротами та дітьми, батьки яких перебували у зоні АТО. Частина коштів буде передана дітям сиротам в районний благодійний фонд. Найактивнішими виявилися учні 1-го та 6-го класів, які вторгували найбільше − по 500 гривень.
Варто зазначити, що благодійні акції в Зарудянській школі відбуваються постійно і завжди учні та вчителі активно беруть у них участь.

Людмила ПІРОГ,
заступник директора з виховної роботи Зарудянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *