• dsc_0166
  • dsc_0158
  • dsc_0141
  • dsc_0105
  • dsc_0111

Чудове дійство та дарунки від влади отримали діти пільгових категорій

Чарівна казка, дзвінка пісня, радість від отриманих подарунків, оптимістичний настрій панували у залі засідань райдержадміністрації та районної ради під час святкового дійства із назвою «Від Миколая – до Різдва», зорганізованого 19 грудня управлінням освіти, молоді і спорту РДА для майже семи десятків дітей – сиріт та сотні дітей учасників антитерористичної операції.
Під керівництвом наставників вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості, танцюристи колективів «Антураж» та «Резонанс» із ЗОШ №2 підготували і блискуче , наче дорослі актори, виконали ролі у виставі зі святковим сюжетом. Були у ньому , як годиться, і Святий Миколай, і дітки, які з нетерпінням чекають подарунків від Чудотворця, і маленький горобчик, що носить дитячі листи Святому. Не обійшлося , як і в житті, без нечисті та холодної Снігової королеви із сніговієм та лютою хурделицею. Проте добро перемогло усі злі наміри, і з появою доброго щедрого Святого Миколая з ангелами-помічниками дітки мали нагоду розповісти йому улюблені віршики та отримати дарунки.
Привітали учасників заходу заступник голови Збаразької райдержадміністрації Петро Тиньо, голова районної ради Світлана Боднар, міський голова Роман Полікровський. Представники місцевої влади побажали підростаючому поколінню благополуччя, затишку, мирного неба, зростати добрими, милосердними і з вірою в Бога, любити свою країну і свій народ.
Особливими цінними подарунками від райдержадміністрації були відзначені сім’ї, які виховують прийомних дітей. Таких сімей у нашому районі є п’ять. Юлія та Віктор Цимбалюки з Бутина , Наталія та Олег Бреги із Лозів, Тетяна та Дмитро Ніколюки з Раківця, Ігор та Люба Соловей з Вишнівця, Надія та Ростислав Парії з Бутина. Завдяки їхнім добрим турботливим серцям, рідну теплу домівку знайшли семеро дітей, які з різних причин втратили батьків.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *