Учні Коханівської школи просили у Святого Миколая миру для України

8 грудня на базі Коханівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів початкових класів на тему: «Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку та самореалізації особистості учня на уроках предметів художньо-естетичного циклу через предметну компетентність учителя» під керівництвом методиста вчителя початкових класів РМК Оксани Броніславівни Нички. Районний семінар проходив в 3 етапи та складався з інтегрованого уроку музичного мистецтва в 2 класі (класовод Валентина Сергіївна Скоропляс); презентації навчального закладу; виховного заходу «Ой хто, хто Миколая любить».
Від імені дирекції школи щиро вдячна вчителеві початкових класів Валентині Скоропляс за змістовний урок, проведений на високому рівні, під час якого учні виконували колядки, щедрівки, пісеньки про Святого Миколая, зверталися до Чудотворця з молитвою про мир для України, для діточок, які живуть на Сході держави. А також діти грали у гру «Метелиця», виконували завдання сніжинок, розмальовували «миколайчики», які напередодні уроку спекли власноруч.
Варто зазначити, що протягом навчального року учні нашої школи займаються благодійною діяльністю, особливо напередодні дня Св.Миколая. Школярі випікають «миколайчики», готують солодкі дарунки, сувеніри, святковий концерт і відвідують дитячі будинки. Зокрема, впродовж 2013-1015 років коханівські школярі подарували радість вихованцям Петриківського дитячого будинку-інтернату, спеціалізованого дитячого будинку «Малятко». Зазвичай до благодійної діяльності залучаємо місцевих підприємців і перевізника Ігоря Філінського, яким також щиро вдячні.
Крім цього, дякуємо за організацію надзвичайного захоплюючого заходу «Ой хто, хто Миколая любить» настоятелю Коханівської української православної церкви Київського патріархату отцю Роману і регенту Володимиру Скороплясу, який зіграв роль Святителя.

Тетяна БІЛОУС,
директор Коханівської ЗОШ І-ІІ ст.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *