• 34
  • 15
  • unnamed
  • 44
  • 45

Вихованців будинку дитячої творчості вчать поважати і підтримувати літніх людей

Працівники Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) налагодили співпрацю зі Збаразьким районним комунальним будинком дитячої та юнацької творчості. З ініціативи керівника гуртків «Бісероплетіння» та «Мистецтво нашого народу» Збаразького РК БДЮТ, майстра народних художніх промислів, Народного майстра, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Галини Михальської для підопічних терцентру проведено благодійну акцію до Дня Св.Миколая  «Святковий настрій − дитячими руками».
56 дивовижних, різнобарвних декоративних вазонів з бісеру виготовили маленькі та юні таланти Збаражчини. У заході взяли участь дві групи гуртка «Бісероплетіння», одна група гуртка «Мистецтво нашого народу» із загальною кількістю приблизно 50 дітей. Учні 1-4 класів допомагали нанизувати бісер на дротик, старші – 5-8 класи виготовляли квіточки, листочки та формували вазони.
− Мета акції − долучення дітей до суспільнокорисної роботи, а також ми прагнули показати учасникам, що маленька увага стареньким одиноким людям та людям з інвалідністю, у вигляді власноруч виготовлених подаруночків, дарує величезні емоції і святковий настрій. Дітям дуже сподобалась благодійна акція, тож ми вирішили зробити її традиційною. Наступного року ми також виготовимо щось цікаве, − зауважила пані Галина.
Директор терцентру Наталія Мандзюк від імені підопічних та працівників щиро подякувала Галині Михальській та гуртківцям за працю, за хорошу ініціативу. − Ви своїми золотими ручками влаштували свято багатьом людям, які потребують уваги, тепла і милосердя. Не зупиняйтеся на розпочатому, продовжуйте творити добро і ви відчуєте себе щасливими і великими людьми, − зазначила Наталія Мандзюк.

За інформацією Збаразького терцентру соціального обслуговування

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *