• 15748733_1428135703884340_1013609180_o
  • 15748316_1428135513884359_1386722072_o

У 2017 році Збараж отримає спортивний майданчик зі штучним покриттям

-Такій перспективі  місто завдячує  народному депутату України Тарасу Юрику, – розповів Збаразький міський голова Роман Полікровський. –  Про будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям  для міні-футболу у Збаражі ми домовилися у рамках підписання  Київським міським головою Віталієм Кличком та головою Федерації Футболу України Андрієм Павелком  договору про співпрацю між Асоціацією міст України та Федерацією Футболу.

За словами Романа Полікровського, у документі, що був підписаний 23 грудня, йдеться про спільні зусилля щодо розвитку дитячого футболу, будівництва та експлуатації спортивних споруд. Згідно з договором, Асоціація міст забезпечує організацію та проведення будівництва та експлуатації спортивних споруд на території міст – членів, інвентаризацію футбольних полів та визначає потреби у забезпечені спортивним інвентарем та обладнанням. Зі свого боку, Федерація футболу надасть методичний супровід, контроль і нагляд за дотриманням при будівництві, експлуатації футбольних споруд, інвентаризації футбольних полів законодавства України, статутних і регламентних документів ФІФА, УЄФА та ФФУ, а також підтримує проекти, спрямовані на розвиток футболу, зокрема серед дітей та молоді.

У рамках договору відбудеться також інвентаризація футбольних полів загальноосвітніх шкіл, за результатами якої визначать потреби у забезпечені спортивним інвентарем та обладнанням.

Підписання договору дасть новий поштовх для співпраці з міськими громадами, розвитку в українських містах футбольної інфраструктури.

 

  •  Ми бачимо, що Тарас Юрик  робить реальні кроки для розвитку і зміцнення спортивної інфраструктури області, – наголосив міський голова Збаража Роман Полікровський. – Він щиро вболіває за те, щоб діти, молодь мали можливість займатися спортом, рости здоровими та гармонійно розвинутими. Стараннями нардепа, спортивні майданчики зі штучним покриттям  уже є в Козовій, Бережанах, Зборові та Підгайцях. Приємно, що аналогічна спортивна споруда буде і в Збаражі. Похвально й те, що нарешті Федерація Футболу України вирішила спільно працювати з громадами, адже таке поєднання зусиль буде корисним для всіх сторін та у підсумку міста матимуть потужну європейську спортивну інфраструктуру.

 

Загалом під час підписання меморандуму між Асоціацією міст та ФФУ  були присутні мери шести міст –  Києва, Житомира, Збаража, Бердянська, Вишневого і Мелітополя. За словами Романа Полікровського,  запрошення на надзвичайно важливий  для спортивного життя міських громад захід він отримав завдяки депутату Верховної Ради  України Тарасу Юрику.

 

 

(Фото з сайту Асоціації міст України)

 

 

 

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *