• IMG_5572
  • IMG_5541
  • IMG_5538

Діти захисників України мандрували різдвяним Львовом

Багато вражень, емоцій і приємних сюрпризів отримали діти воїнів- учасників бойових дій на сході України від новорічно-різдвяної поїздки до Львова. Разом з найменшими у дорогу вирушили їх матусі і татусі, тож усіх разом назбиралось 50 мандрівників. Маючи досвід минулорічної мандрівки на Косівщину, у резиденцію Святого Миколая , організатори попередньо заручилися підтримкою львівських волонтерів, які допомогли у проведенні екскурсій і замовили смачний обід. Та головним сюрпризом була зустріч на площі Ринок із Святим Миколаєм та його помічниками, які організували спеціально для наших діток імпровізований концерт, хоровод, колядування і, звісно, не обійшлося без подарунків.
Мандруючи Львовом, старші учні захоплювалися вишуканою архітектурою міста, його величавими церквами, екскурсією у Королівський палац. Малеча більше тішилася, коли побачила, як виготовляють львівські пряники, шоколад і карамель. Побували діти і на різдвяному ярмарку, побачили головну ялинку Львова і навіть проїхали у трамваї. Разом з ними позитивні емоції отримали і дорослі. Олеся Гайнюк , мама двох діток і дружина воїна, який зараз на Сході, зателефонувавши чоловіку, розповіла, наскільки йому приємно, що про бійців та їх сім’ї пам’ятають і піклуються.
До слова, поїздці сприяла не тільки гарна погода, а й щира допомога багатьох небайдужих людей. Це Олександр Шпак, Богдан Грегоращук, Володимир Кравець, Іванна Габрик, Інна Грабовська, Ярослав Древніцький , Богдан Вороблевський, Тарас Багрій.

Орися КУНИЦЬКА,
волонтер

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *