Максимівчани присвятили турнір Героям Небесної сотні

«Кубок співдружності» − традиційний обласний турнір з міні-футболу серед дорослих, відбувся 14-15 січня у селі Максимівка.
Організатори змагань − місцеві мешканці Руслан Аманов та Роман Каплун уже кілька років поспіль присвячують його пам’яті Героїв Небесної сотні. Минулих вихідних турнір зібрав 12 команд з різних населених пунктів Тернопілля. Незважаючи на холодну пору року і мороз, змагання відбулись на місцевому стадіоні, розчищеному від снігу та викликали неабияке зацікавлення вболівальників. За результатами матчів перше місце здобули футболісти з села Лисичинці, на другому місці − команда з с.Хатки Бережанського району, а Максимівський «Гірник» посів третє місце.
− Ми вдячні, − відзначив Руслан Аманов, − усім, хто допоміг нам в організації даного турніру, який проводимо уже вшосте, щоб пропагувати серед земляків такий чудовий вид спорту, як футбол. Хочу висловити щирі слова подяки тренеру ентузіасту футбольної справи зі Збаража Володимиру Курилу, голові Збаразької РДА Анатолію Качці, усім людям, які тим чи іншим способом сприяли успішному проведенню змагань, підтримувати як ділом, так і словом, морально і матеріально. Вони внесли неабиякий вклад не лише у розвиток спорту, а й у пропаганду здорового способу життя, якого варто дотримуватись як дітям, молоді, так і дорослим людям.

Михайло ХОМИШАК,
голова ГО «Максимівська ініціатива»

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *