Не оминайте «Персону»!

Кожному авторові статті чи нарису хочеться довідатися, як далі склалася доля його героя чи героїні. Тобі, тим більше, якщо пишеш про хороших людей, вона не байдужа.
З Даною Загричук ми заприятелювали. Мені імпонували її делікатність у стосунках з людьми, небайдужість до життя нашого народу, бажання допомогти хоча б чимсь… Все ж думалося : раз не вийшло вернутися в свою стихію – в дитячий садок, сидітиме коло телевізора, займатиметься хатніми справами. Однак так не сталося. Дана – не з тих. Хотілося докласти рук до якоїсь справи, бути потрібною комусь.
Діти, дочка Олеся і зять Сергій, яких вона залишила в Італії і які живуть там ще понині, під час телефонних розмов відчували її душевний неспокій, певну невлаштованість. І порадили: «Відкрий магазин». Продавати? Це було так не властиво їй. Але діти умовили. Дали кошти на оренду приміщення, обіцяли присилати модний італійський жіночий одяг. Обміркувала з чоловіком, друзями-парафіянами. А чому б не одягатися збаражанкам модно, вишукано? Невже вони не заробляють собі тяжкою, виснажливою працею хоча б цієї втіхи?
25-го травня 2015-го року священик Отець Омелян освятив орендоване приміщення магазину «Персона», що знаходиться обабіч ресторану «Медобори».
Дана подбала про рекламу. Здається, як у всіх збаразьких магазинах такого типу: різноманітний одяг для жінок, взуття, сумки, біжутерія. О, додалися цьогоріч ще й чоловічі речі. Магазин працює 9-ої ранку до 17.30.
Але ж не зовсім, «як у всіх»: можете взяти товар у кредит. При купівлі – знижка. Товар поновлюється що два тижні. А ще – культура обслуговування. Вас радо зустрінуть, допоможуть оглянути виставлене незалежно від того, чи купуєте товар, чи ні. Пригостять не лише привітними, водночас і професійно виваженими словами, але й чашечкою чаю, кави. Подякують за відвідування. Одним словом, підлаштовуються під настрій покупця. Це важлива професійна риса продавця. Тому не дивно, що за такий короткий час у неї з’явились постійні покупці. Їх не менше 50% з числа тих, що відвідують магазин. Телефонують, цікавляться, чи привезли новий товар.
Я рада за Дану – людину щедрої душі, яка має багато друзів, яка допоможе в біді, хоча не афішує своїх благородних вчинків. Вона, патріотка, глибоко бере до серця сучасні негаразди в суспільстві: чи то у місті, чи на селі. Щиро молиться за здоров’я рідних, за здоров’я нації.
Священикам отцю Омеляну і отцю Олексію дякує за зерна любові, милосердя, віри та надії, що сіють у її серці та серцях прихожан.
Від імені магазину «Персона» Дана Загричук вітає у ці дні всіх збаражан з наступаючими святами − днем Св.Валентина та Стрітенням. Нехай Спаситель осяє радістю серця і наповнить їх добротою та милосердям.
Не оминайте «Персону»!

Олена РУТЕЦЬКА,
м. Збараж

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *