Розношинські актори показали чергову прем’єру

Новою виставою порадували земляків учасники народного аматорського драматичного театру будинку культури с.Розношинці. На цей раз самодіяльні артисти підготували Шевченкову «Наймичку», чим дуже потішили любителів сцени.
− Наші односельчани, − відзначив директор будинку культури Ігор Музя, − уже звикли, що кожного року навесні місцевий театр готує для них нову п’єсу, тому з нетерпінням чекають цієї події у культурному житті села. Минулої неділі, 26 лютого, на прем’єру зібрались і діти, і дорослі, заповнивши майже увесь зал на 300 місць.
Глядачі дуже захоплено спостерігали за грою аматорів, серед яких був і дебютант − студент Тарас Гуменюк. Роль Марка він виконав настільки щиро і достовірно, що зворушив глядачів до сліз. На цього молодого актора ми покладаємо великі надії. Адже він продемонстрував неабиякі здібності, про які раніше ми й не здогадувались. Хлопцю є у кого переймати майстерність. Адже у колективі, багатому досвідом і традиціями, є ентузіасти, віддані театральному мистецтву не один десяток років. Найдосвідченіші з них Люба Гриців, яка у «Наймичці» зіграла Домаху, також Іван Рабата, він виконав роль її чоловіка, подружні пари Віктор та Іванна Карабіни, Юрій і Світлана Музі. Світлана у цій виставі виконала головну роль наймички. Також гарно зіграли свої ролі Світлана Петришин і її донька Юля, Андрій Юрчук.
За словами Ігоря Музі, театр уже має майбутню зміну: діє дитяча група, якою керує Світлана Музя − вчитель української мови і літератури. На Стрітення понад два десятки школярів зіграли «Вечори на хуторі біля Диканьки». Це було дуже цікаве дійство, з новими яскравими декораціями і дитячими емоціями.
Тож у Розношинського театру з понад 80-літньою історією майбутнє є, і з досить обнадійливими перспективами, незважаючи на усі негаразди та всупереч тим, хто вважає таке мистецтво не модним.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *