• наймичка 007
  • наймичка 014
  • наймичка 021
  • наймичка 024

Розношинські актори показали чергову прем’єру

Новою виставою порадували земляків учасники народного аматорського драматичного театру будинку культури с.Розношинці. На цей раз самодіяльні артисти підготували Шевченкову «Наймичку», чим дуже потішили любителів сцени.
− Наші односельчани, − відзначив директор будинку культури Ігор Музя, − уже звикли, що кожного року навесні місцевий театр готує для них нову п’єсу, тому з нетерпінням чекають цієї події у культурному житті села. Минулої неділі, 26 лютого, на прем’єру зібрались і діти, і дорослі, заповнивши майже увесь зал на 300 місць.
Глядачі дуже захоплено спостерігали за грою аматорів, серед яких був і дебютант − студент Тарас Гуменюк. Роль Марка він виконав настільки щиро і достовірно, що зворушив глядачів до сліз. На цього молодого актора ми покладаємо великі надії. Адже він продемонстрував неабиякі здібності, про які раніше ми й не здогадувались. Хлопцю є у кого переймати майстерність. Адже у колективі, багатому досвідом і традиціями, є ентузіасти, віддані театральному мистецтву не один десяток років. Найдосвідченіші з них Люба Гриців, яка у «Наймичці» зіграла Домаху, також Іван Рабата, він виконав роль її чоловіка, подружні пари Віктор та Іванна Карабіни, Юрій і Світлана Музі. Світлана у цій виставі виконала головну роль наймички. Також гарно зіграли свої ролі Світлана Петришин і її донька Юля, Андрій Юрчук.
За словами Ігоря Музі, театр уже має майбутню зміну: діє дитяча група, якою керує Світлана Музя − вчитель української мови і літератури. На Стрітення понад два десятки школярів зіграли «Вечори на хуторі біля Диканьки». Це було дуже цікаве дійство, з новими яскравими декораціями і дитячими емоціями.
Тож у Розношинського театру з понад 80-літньою історією майбутнє є, і з досить обнадійливими перспективами, незважаючи на усі негаразди та всупереч тим, хто вважає таке мистецтво не модним.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *