Збаразькі гирьовики вибороли для Тернопілля «срібло»

Срібними призерами чемпіонату України з гирьового спорту серед юнаків і дівчат 1999-2001 р.н. стали збаражани − вихованці Збаразької РК ДЮСШ, які представляли Тернопілля на цих змаганнях.
В особистому заліку вихованець Петра Багрія Максим Пік у дебютному виступі з 24-ками у ваговій категорії до 55 кг виборов бронзову медаль, показавши в поштовху другий результат і в сумі поступився лише одним очком.
У категорії до 60 кг другим став багаторазовий призер України, кандидат в майстри сорту Богдан Тольпа. Хлопець показав найкращий результат в поштовху.
Учень тренера Віталія Гуголя Олексій Піпаш свій перший виступ з гирями 24 кг у ваговій категорії до 90 кг увінчав «бронзою».
− Максим і Олексій, − відзначив Петро Багрій, − 2002 р. народження, але вже на рівні конкурують із старшими спортсменами і в майбутньому вони мають всі перспективи на здобуття чемпіонських титулів.
Водночас у тому ж залі Київського медичного університету відбувся чемпіонат серед студентів ВНЗ по довгому циклу. У ньому взяли участь двоє наших земляків-вихованців Віталія Гуголя. Дуже потужним був виступ студента Луцького європейського університету, чемпіона і призера світу, кандидата в майстри спорту Романа Баланюка . Уже з перших хвилин свого виступу Роман продемонстрував високу майстерність і в результаті випередив усіх суперників, здобувши заслужене «золото».
На жаль, Володимиру Гуменному, який навчається у Тернопільському політеху, призового місця досягти не вдалося, проте власний спортивний рекорд він встановив.
Поїздка на чемпіонат до Києва, який відбувся 24-25 лютого, стала можливою завдяки благодійникам.
− Щиро вдячні, − підкреслив Петро Багрій, − Василю Сенчишину і Богдану Юзьваку, які допомагають вирішувати фінансові питання районної федерації гирьового спорту загалом і поїздки на змагання зокрема. Відвідавши Київ, ми мали нагоду не лише гідно представити Збаражчину на всеукраїнських змаганнях, а й вшанувати земляків − Героїв Небесної сотні Устима Голоднюка та Назара Войтовича, відвідавши місця, де вони загинули, помолитись за їхні світлі душі.