Комунальники подарували свято

Грамоти, премії, щирі вітання та пісенні дарунки отримали працівники комунальної сфери міста під час урочистостей, зорганізованих міською радою з нагоди їхнього професійного свята минулого понеділка, 20 березня, у приміщенні залу засідань міської ради.
Людям нелегкої професії, які творять затишок та комфорт, дбають про належні умови проживання у Збаражі, змінюють його обличчя, щиро дякували за їхню таку потрібну працю голова районної ради Світлана Боднар, керівник апарату Збаразької РДА Павло Житко, заступник міського голови Андрій Синчишин. – Усе, чого нам вдалось досягти у покращенні благоустрою , – відзначив Андрій Синчишин,– це заслуга цих невтомних працівників, яким часто доводиться працювати понаднормово, виходити на роботу у надзвичайно важкі погодні умови – і в сніг, і в дощ, і в спеку, і коли ожеледиця. Вони всі перешкоди долають без нарікань. Хоча є такі люди, які не цінують праці комунальників, скаржаться на них, в той же час самі поводяться не по-європейськи : смітять, викидають побутові відходи де заманеться, вважаючи, що за ними має хтось прибирати. Нам соромно за таку несвідому частину суспільства і тому за них ми приносимо вибачення у тих, хто наводить лад у місті.
Загалом у Збаражі працює чотири міських комунальних підприємства, у яких трудиться майже сім десятків людей. Зокрема МКП «Збараж», яке очолює Ігор Богайчук, дбає про безперебійне водопостачання та водовідведення, обслуговує комунальні будинки та прибудинкові території. Минулоріч робота підприємства стала набагато ефективнішою після введення в дію очисних споруд. У планах підприємства на цей рік – заміна ( прокладання) водогонів на вулицях Січових Стрільців, Чорновола, Кобилянської та інших. Керівник підприємства під час урочин був відзначений грамотами обласної ОДА, районної ради та райдержадміністрації, а також міської ради.
Про роботу МКП «Добробут», яким керує Юрій Дмитришин, можна дізнатись, вийшовши на вулиці міста, де прокладаються тротуари та лінії електроосвітлення, а ще прочитавши минулий номер нашої газети.
МКП «Збаражпроект» (керівник Володимир Демчук) за помірну ціну виконує замовлення державних і приватних структур на проектування різноманітних будівель.
МКП «Збаразький ринок «Оболоня» очолює виконуючий обов’язки директора Віктор Любасюк. Підприємство на даний час самоокупне. Працює зараз над вирішенням проблеми, як забрати торгівлю з дороги. Для цього підготовляють під торговельні місця додаткову площу, яка є за базаром. Окрім того, у перспективі планують тут ще масштабніші зміни, про які говорити наразі не хочуть, щоб «не наврочити».
Щоб принести усім працівникам комунальної сфери краплини відпочинку та радісних миттєвостей, організатори урочистостей запросили на свято талановитих аматорів районного будинку культури. З чудовим концертом виступили ансамбль «Збираж», солісти Любов Шарко, Марія Вітенько, Руслан Лещишин, Сергій Рогівський, Микола Сосновий, ведуча Галина Гафткович.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *