У другій Збаразькій одинадцятирічці змагалися маленькі олімпійці

Яскраве та захоплююче театралізоване спортивне свято «Малі Олімпійські ігри» відбулося днями у Збаразькій ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Івана Франка. Тут змагались у спритності, швидкості, винахідливості та витривалості третьокласники.
Церемонія відкриття змагань була урочистою, як і годиться. У спортзалі, наче на олімпійському стадіоні, вишикувались учасники команд «Чемпіон» та «Олімпійське лелечення». Директор школи Ганна Альохіна побажала юним олімпійцям чесних змагань, заслуженої перемоги, а передусім − здоров’я. Після підняття Олімпійського прапора та презентацій команд, які включали гасло, прислів’я про спорт та здоровий спосіб життя, руханки під популярні патріотичні мелодії, почалися змагання, у яких дітям довелося сконцентрувати усі сили та вміння, щоб найшвидше виконати завдання та принести своїм командам вищі бали.
Вболівальники емоційно підтримували олімпійців вигуками та розгорнутими плакатами. Перевага переходила від однієї команди до іншої, судді-старшокласники пильно стежили за дотриманням правил. До речі, у кожній команді поруч з учнями змагалися ще й по двоє батьків. Вони нарівні з дітьми бігали, стрибали, кидали м’ячі і так само емоційно, як школярі реагували на успіхи та невдачі.
− Поруч з дітьми ми й самі почуваємось юними, − ділиться мама третьокласника Олега пані Мар’яна. Це чудово − рухатися, відчувати командний дух. Ми пережили неповторні емоції, а також підтримали нашого сина.
− Участь батьків у спортивних змаганнях, − долучається до розмови чоловік Мар’яни Іван, − це мотивація дітей до занять спортом. Дуже добре, що вони ростуть рухливими, активними, вчаться підтримувати одні одних. І те, що в сьогоднішніх Олімпійських іграх нема переможених, а всі переможці, або, як кажуть, перемогла дружба, вважаю, правильно і чесно.
Як розповіла організатор змагань, вчитель-методист, вчитель фізкультури вищої категорії Лариса Смакула, школа сприяння здоров’я діє у другій Збаразькій одинадцятирічці з 2005 року. − Ми систематично організовуємо різноманітні спортивні заходи для учнів, перетворюючи їх у цікаві та видовищні свята, – відзначила Лариса Іванівна. Ось і сьогодні учні 1-А класу виступили із спортивним танцем, а дівчатка з 5-А продемонстрували гімнастичну композицію. Батьки охоче погодилися позмагатися поруч із дітьми. Надалі будемо активніше залучати їх до спортивних заходів, проводити їх у формах родинних спортивних свят, щоб діти і батьки могли пережити яскраві моменти разом і просто з користю проводити час. Ці ігри намагаємось зробити традицією, яка об’єднує учнів і їх батьків, для яких здоров’я − це мета і спосіб життя.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *