ДВОМА ТУРНІРАМИ «ЗБАРАЗЬКА ВЕСНА» РОЗПОЧАВСЯ БАСКЕТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

Днями завершилися баскетбольні турніри «Збаразька весна», які у два етапи проводилися впродовж березня у спортивному залі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ів. Франка.
Вперше провели спортивний захід серед дівчаток шкільного віку за участю команд зі школи № 2 та школи № 3 Збаража. Для більшості учасників цей турнір став першим у їх спортивному житті, а тому тут переплелись і радість перемог та сльози від отриманих поразок.
Переможцем змагань стала команда «Динаміт» (капітан Ірина Поліщук) зі школи № 2, другим призером – команда «Покемони» (капітан Ольга Олещук) із школи № 3, третє місце зайняла команда «Блискавки» (капітан Анастасія Костоглод).
Під час проведення баскетбольного турніру серед дівчаток-школярів у спортивному залі яблуку ніде було впасти від батьків з малечею, які вболівали за своїх старших дітей – учасників змагань. По завершенню змагань всі учасники та вболівальники отримали в нагороду торти та солодкі напої.
У баскетбольному турнірі серед дорослих взяли участь п’ять команд, серед яких одна із сусіднього Лановецького району. Змагання проходили у запеклій боротьбі, кожен із учасників намагався показати свою майстерність. Досить сказати, що матчі за перше-друге і третє-четверте місця виявили переможців із зовсім малою перевагою у декілька очок.
Перше місце зайняла команда «Говерла» (капітан Олександр Лобас), другим призером стала команда «Торнадо» (капітан Михайло Яловега), третє місце виборола команда «Вишгородок» (капітан Андрій Мамчур).
Переможці і призери змагань серед школярів та дорослих були нагородженими грамотами і медалями.
Кращим гравцем баскетбольного турніру став Антон Дрібніцов із команди «Сокіл», який набрав понад 100 очок, за що також отримав відзнаку.
За вагомий внесок у популяризацію баскетболу в районі та утвердження здорового способу життя серед молоді відзначено грамотами райдержадміністрації Михайла Яловегу, Андрія Козловського та Антона Дрібніцова.
Директор ЗОШ № 2 Ганна Альохіна підтримує проведення спортивних турнірів із баскетболу, даючи дозвіл на проведення змагань у спортивному залі школи, за що організатори їй щиро вдячні.
Свято баскетболу та проведення змагань організували вчитель фізкультури ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Ів.Франка Олександр Лобас, приватний підприємець Михайло Яловега, працівник правоохоронних органів Андрій Козловський та начальник управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олег Дрібніцов, який був головним спонсором цих баскетбольних турнірів.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *