Турнір пам’яті Дмитра Клячківського відновили завдяки міській раді

Перемогою вищелуб’янецької команди (тренер – Ігор Боднар) завершився традиційний районний турнір з волейболу пам’яті командира УПА Дмитра Клячківського, який відбувся у залі Збаразької ЗОШ №2 минулої неділі, другого квітня.
Загалом у змаганнях взяли участь 6 команд – три збаразькі («Галич», збірна освітянської ДЮСШ, ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою)» та збірні сіл Заруддя, Залужжя (володар перехідного кубка) і Вищих Луб’янок.
Другу сходинку п’єдесталу пошани посіли спортсмени Залужжя, а бронзові нагороди дістались «Галичу». Приз за найкращу гру отримав залужанин Тарас Олексюк – студент Львівського університету, який захищає честь команди супер-ліги «Барком -2». Спеціальним призом був відзначений і наймолодший гравець турніру, член команди «Галич» –18-річний студент Назар Макух.
Кубки, медалі, грамоти, сувеніри вручали спортсменам міський голова Роман Полікровський, голова РО Братства ОУН-УПА Ярослав Брега, засновник турніру племінник Дмитра Клячківського, колишній голова районного ФСТ «Колос» Дмитро Бутор.
– Я вдячний,– відзначив один з організаторів змагань, суддя, депутат міської ради Вадим Драган, – усім, завдяки кому ми змогли відновити даний турнір. Він має понад тридцятилітню історію. Колись проводився по всьому району впродовж двох місяців, а фінальна частина відбувалася у Збаражі. Ми навіть хотіли зробити його обласним. Але минулого року «Колос» уже не зміг профінансувати змагання через нестачу коштів. Ситуацію врятувала міська рада, яка, згідно з прийнятою програмою підтримки спорту, виділила кошти на необхідні відзнаки, м’ячі для кожної команди-учасниці турніру, тим самим взяла на себе роль головного спонсора. За сприяння в організації та проведенні змагань висловлюю також вдячність головному секретарю змагань депутату міської ради Ігорю Богайчуку, секретарю, вчителю ЗОШ №2 Ларисі Смакулі, головному судді, колишньому чемпіону Союзу у змаганнях працівників харчової промисловості, кандидату в майстри спорту з волейболу Василю Халабуді, судді Володимиру Курилу, тренерам, учасникам змагань, директору ЗОШ №2 Ганні Альохіній.
– Турнір, заснований в честь нашого героїчного земляка, – сказав Роман Полікровський, – виховує в молоді патріотичні почуття, адже свої перемоги спортсмени присвячують командиру УПА Дмитру Клячківському, а також сучасним воїнам, які відстоюють Українську землю у боротьбі з російським агресором. Хочеться, щоб наші хлопці були такі ж відважні, мужні, здатні перемагати не лише на спортивних майданчиках, а й в інших сферах своєї діяльності, що буде внеском до перемоги нашої країни у військовому протистоянні та дасть поштовх до зростання економічного, до розквіту країни.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *