Юнаків Збаражчини провели на службу до армії

 

Урочисті проводи юнаків на службу до Збройних Сил України відбулися 6 квітня у Збаражі. На подвір’ї військкомату зібралися призовники, їх батьки, рідні та друзі, представники влади району та міста. Голова райдержадміністрації Анатолій Качка побажав майбутнім захисникам Вітчизни з гідністю пройти армійську школу життя та підкреслив, що воїнами не народжуються, ними стають. За його словами, саме під час служби хлопці зможуть відчути, що таке командний дух, надійне плече друга.
Міський голова Роман Полікровський закликав юнаків усвідомити, що служба в армії – це вишкіл захисників Батьківщини, побажав їм змужнілими та загартованими щасливо повернутись до своїх родин. Кожному з новобранців від імені міської ради Роман Полікровський вручив невеличкі подарунки – засоби гігієни.
Т. в. о. військового комісара Тернопільської області Олександр Скумбрій і військовий комісар Збаразького райвійськкомату Василь Гурюк побажали юнакам витримки, дисциплінованості, легкої служби, а їх батькам та рідним – дочекатись своїх синів здоровими та змужнілими.
Тримати в чистоті тіло, помисли та зброю, бути дисциплінованими солдатами, надійними друзями для своїх побратимів побажали майбутнім захисникам Вітчизни священик церкви Воскресіння Христового отець Омелян Колодчак та настоятель Свято-Успенської церкви ієрей Роман Сливка. Священики поблагословили юнаків та подарували їм іконки Георгія Побідоносця.
Батько 22-річного призовника Володимира Патерака Олександр поділився своїми думками: – Звичайно, – сказав він, – ми хвилюємося, проводжаючи сина до армії , але я переконаний, що служба у війську – чоловічий обов’язок. Тому й підтримали рішення Володимира. А тепер будемо молитися за нього і чекати додому. Віримо, що всі хлопці повернуться до родин здоровими.

 

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *