• DSC_0089
  • DSC_0139

Агрохолдинг “Мрія” долучився до приїзду футболістів “Реал Мадриду” на Тернопільщину

З метою популяризації спорту Агрохолдинг «МРІЯ» вже вдруге долучився до приїзду на Тернопільщину футболістів «Реал Мадриду». Компанія придбала 120 комплектів спортивної форми для дітей, які брали участь у футбольних матчах.
– Наша Компанія систематично підтримує розвиток спорту в областях України, де обробляє землі. Сьогодні маємо можливість зустрічати двох легендарних футболістів «Реал-Мадриду», які приїхали у місто Збараж. Минулого разу оплатили переліт футболістів. Цього разу допомогли із придбанням спортивної форми для дітей, які беруть участь у цих заходах. Адже планується створення футбольної команди дитячо-юнацьких шкіл на основі іспанської системи виховання футболістів. Ми придбали 120 комплектів форми, частину з яких вручаємо і команді Збаража, – каже директор благодійного фонду «МРІЯ Агрохолдингу» Василь Мартюк.
Аналогічні футбольні форми представники «МРІЇ» вручили командам Козової, Бережан і Підгайців. На придбання спортивної форми і амуніції було витрачено 70 тисяч гривень. Іспанський виробник фірма «Кельме» надав знижку на придбання форми. Вартість одного комплекту обійшлася таким чином у 500 гривень.

Надія Штокало

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *