Волонтери Збаражчини відправили бійцям на Схід великодні смаколики

12 квітня збаразькі волонтери з громадських організацій учасників АТО «Побратими Тернопілля» та «Сила України» повезли великодні частування воїнам, які захищають Україну на Маріупольському напрямку, зокрема легендарним «морським котикам» з 73 підрозділу Сил спеціальних операцій, яким, ще будучи волонтером, опікувався, а згодом і служив у ньому, Герой України Юрій Горайський.
У цю поїздку, крім звичних продуктів харчування, таких, як картопля, морква, цибуля, розмаїтої консервації, тушкованки, вареників, які передали воїнам мешканці Збаража та сіл Капустинці, Іванчани, Красносільці волонтери повезли паски, свіжі яйця, крашанки, ковбаси, медівники, хрін й інші атрибути Великодня. Фінансову допомогу у вигляді двох тисяч гривень надали волонтерам мешканці села Зарубинці. Приватний підприємець з Максимівки Михайло Хомишак, який разом із своїми односельцями з ГО «Максимівська ініціатива» вже третій рік невтомно допомагають воїнам на Сході, готуючи смачні мариновані овочі, крижалки та вареники, і цього разу передали хлопцям звичні гостинці, додавши до асортименту 500 пасок та відерця з хроном. Вдова Юрія Горайського, волонтерка пані Наталя теж долучилася, аби бійці АТО поласували смаколиками на найвеличніше християнське свято, передавши продукти харчування, паски та медикаменти.
Тернопільські волонтери із ГО «Самооборона Майдану Тернопільщини» (керівник Роман Павлишин) передали ще 200 пасок та ящик яєць. Для потреб бійців АТО, які на фронті змушені їздити виключно бронетранспортом чи позашляховиками, тернопільські волонтери презентували комплект автомобільних шин для джипа марки «Ford». Ще один комплект шин, цього разу для мікроавтобуса марки «Mersedes sprinter» в комплекті із талонами на 50 літрів солярки збаразьким волонтерам передав мешканець Збаража, побратим Юрія Горайського, Володимир Балдюк.
На відрах з хроном, крижалками краяни понаписували коротенькі вітання солдатам: «Христос воскрес! Воістину воскрес!», «Повертайтесь!», «Чекаємо!», були й оригінальні – «Бий москаля!». На ящиках із ковбасами можна було прочитати й такі жартівливі послання, як «Ковбаса з москалика». Щоб збаражани мали змогу довезти великодні частування бійцям на фронт, ПАП «Добрий самарянин» (керівник Володимир Кравець) передало волонтерам талони на 210 літрів солярки.
Як завжди, допомагали волонтерам під час завантаження, сортування та упакування гостинців бійцям АТО юні націоналісти із районного осередку ГО «Сокіл» разом із своїми наставниками.
Від імені волонтерів Ігор Берник та Юрій Саницький вдячні усім краянам, головам сільських рад, підприємцям, усім тим, хто не втомлюється допомагати воїнам, адже понад усе вони потребують нашої молитви, підтримки, і ці великодні гостинці дадуть змогу їм відчути дух цього великого, родинного свята навіть в окопах, за сотні кілометрів від рідного дому.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *