Вслід за пробним ЗНО – «бойове»

Дві суботи поспіль у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Франка відбувалось чергове пробне зовнішнє незалежне оцінювання.
Першого квітня проведено пробне ЗНО з української мови і літератури. Роботу пункту проведення пробного ЗНО забезпечували 32 педагогічних працівники (відповідальний за ППТ, помічник відповідального, старші інструктори, інструктори, чергові). Тестування проводилося у 13 аудиторіях. В ньому взяли участь 185 учасників, що становить 98% від кількості зареєстрованих.
Восьмого квітня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької мов. Тестування проводилося в 15 аудиторіях. В ньому взяли участь 159 учасників із 163 зареєстрованих, що становить 98%. Для його організації та проведення було залучено 37 педагогічних працівників.
Під час роботи учасників тестування чергував медичний працівник, охорону та правопорядок забезпечували працівники Збаразького відділення Підволочиського ВП ГУНП в Тернопільській області.
Ті зареєстровані учасники тестування, які не з’явилися в пункт тестування, могли протягом наступних трьох робочих днів отримати свої робочі зошити, бланки відповідей та інформаційні бюлетені.
Цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діє спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.
Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.
Відрадно те, що процес тестування пройшов на належному рівні: не було виявлено жодного порушення як учасниками, так і персоналом. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі адміністрації Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, районного методичного кабінету, залученим педагогічним працівникам із шкілЗбаража, Черниховецької, Залужанської, Стриївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іванчанської, Кретівської, Кобильської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Усім педагогічним, медичним працівникам, працівникам Збаразького відділення поліції, залученим до проведення пробного ЗНО, дякую за якісно виконану роботу, та висловлюю впевненість у тому, що такою злагодженою командою на відповідному рівні проведемо і основне тестування з української мови і літератури 23 травня та історії України 2 червня, яке відбудеться у Збаразькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Франка. Тестування з інших предметів випускники наших шкіл проходитимуть у пунктах тестування Тернополя.
Майбутнім абітурієнтам зичу успіхів на “бойовому” ЗНО-2017.

Віктор БАРТОШИНСЬКИЙ,
завідувач Збаразького районного методичного кабінету

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *