Зірки мадридського «Реалу» грали у футбол із юними збаражанами

 

Яскраве, життєрадісне і незабутнє спортивне свято зорганізували для юних футболістів голова обласної Федерації футболу, депутат Верховної Ради Тарас Юрик спільно з фундацією зірок світового футболу «Діти». Минулого понеділка, 17 квітня, до вихованців місцевої ДЮСШ завітали зірки світового футболу, колишні гравці мадридського «Реалу» – переможець Ліги чемпіонів, двічі чемпіон Іспанії, володар Міжконтинентального кубка, Суперкубка УЕФА та Суперкубка Іспанії 37-річний Франциско Павон та Іван Перес, який виступав на високому рівні за кілька іспанських та французьких клубів. Сьогодні футболісти завершили професійну кар’єру, але продовжують виступати, грають за команду легенд мадридського «Реалу» у товариських та благодійних матчах, пропагують футбол під час різноманітних заходів.
– Ми дуже зраділи, – відзначили гості, звертаючись до присутніх на центральному стадіоні Збаража, – коли нам запропонували поїздку до вас. Ідея провести для дітей майстер-класи чудова. Ми звикли грати з зірками футболу у різних містах. Але поїздка до Збаража збагатить нас новим досвідом. Адже допомагати дітям необхідно, діти – це майбутнє, і наш обов’язок їх підтримувати.
Привітав майстрів футболу, поважних гостей міста палкий шанувальник футболу і вболівальник мадридського «Реалу» міський голова Роман Полікровський, подякувавши знаменитостям за візит, і подарувавши їм сувеніри на згадку.
Іспанські футболісти швидко знайшли спільну мову зі збаразькими тренерами Михайлом Кузьмою та Володимиром Курилом і зорганізували майстер-класи для молодших та старших груп юних футболістів, за допомогою різноманітних вправ показуючи, як потрібно володіти м’ячем. Іван та Франциско також охоче пограли у футбол разом з хлопчиками та дівчатками. Діти під час такого неповторного матчу, звичайно, з усіх сил намагалися показати зіркам, на що здатні, і що віддані футболу у такій же мірі, як їхні знамениті наставники.
Збадьорені спілкуванням з іноземцями, юні спортсмени навперебій брали у них автографи, робили з ними селфі та фото на згадку. Допомагали у спілкуванні не лише професійні перекладачі, а й студентка Богдана Білоус разом зі своїм братиком одинадцятикласником Антоном, які багато років прожили в Іспанії разом з батьками, а тепер повернулися на Батьківщину.
Окрім насолоди від спортивних занять та ігор, діти також мали нагоду отримати численні подарунки, сувеніри від спонсорів свята – Агрохолдингу «Мрія» та Федерації футболу під час конкурсів та вікторин. П’ятикласнику із Зарубинців – вихованцю Михайла Кузьми Андрію Кривенькому пощастило ще й виграти новенький футбольний м’яч за те, що переміг у конкурсі на кращу футбольну майстерність. До речі, міський голова у цьому конкурсі зайняв друге місце і свій виграний м’яч подарував Збаразькій ДЮСШ.
Такі ж зустрічі іспанці провели ще й у Великих Гаях, Зборові та Чорткові і пообіцяли, що і в майбутньому продовжать співпрацю з Тернопільською федерацією футболу.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *