• dsc_0002
  • dsc_0007

Депутати обрали представників до рад госпітальних округів

Під час пленарного засідання дванадцятої сесії Збаразької районної ради сьомого скликання, яке відбулося 27 квітня, депутати вирішили понад тридцять питань порядку денного. Зокрема, було затверджено кандидатури від Збаразького району до госпітальних рад Тернопільського та Кременецького госпітальних округів, прийнято ряд звернень та районних програм, затверджено низку угод про надання субвенцій районному бюджету із бюджетів дев’яти сільських та міської рад, затверджено звіт про витрачання коштів резервного фонду та про виконання районного бюджету за перший квартал 2017р., внесено зміни до рішення районної ради від 20.12.2016р. №231 «Про районний бюджет на 2017 рік» та інші.
Найбільш проблемним для вирішення виявилось питання обрання кандидатур, які представлятимуть Збаразький район у госпітальних округах. Оскільки передбачається, що мешканці району обслуговуватимуться у двох – Тернопільському та Кременецькому округах, то й відповідно потрібно мати своїх представників, які б відстоювали у госпітальних радах інтереси збаражан. До госпітальної ради Тернопільського госпітального округу висувались дві кандидатури: начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимира Богайчука та в.о. головного лікаря Збаразької центральної районної лікарні Валерія Суконніка. До госпітальної ради Кременецького госпітального округу пропонувався депутат районної ради Валерій Савчук. Проте одноголосну підтримку одразу отримав лише Володимир Богайчук. Відносно інших кандидатур думки депутатів різко розділилися. Знайти компроміс вдалося лише після неодноразового голосування після перерв, обговорень та пошуку кандидатур, які б задовольняли політичні амбіції депутатських фракцій. Серед пропонованих були депутат Юлія Цимбалюк (до Кременецької госпітальної ради), Валерій Домбик (до Тернопільської), які не набрали відповідної кількості голосів. Врешті перемогла двійка кандидатів, проголосована у пакеті : Валерій Домбик та Юрій Головатюк. Тож у госпітальній раді Тернопільського госпітального округу Збаражчину представлятимуть Володимир Богайчук та Валерій Домбик, а в госпітальній раді Кременецького госпітального округу – заступник голови РДА Юрій Головатюк.
На сесійному засіданні депутати підтримали рішення депутатів Тернопільської обласної ради від 10 квітня 2017 року про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу земель сільськогосподарського призначення в Україні та звернутися до Верховної Ради України з проханням не розглядати питання прийняття законів, які стосуються запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, до прийняття рішення на Всеукраїнському референдумі.
Наступне звернення депутати надіслали Міністерству культури України, у якому висловлюють прохання про надання дозволу на користування земельною ділянкою, що розташована в Збаражі по вул. Морозенка, 18, яка входить до складу території Національного заповідника «Замки Тернопілля». Там знаходиться спортивний комплекс, який потребує проведення ремонтних робіт, здійснення реконструкції трибун та службових приміщень. Але, враховуючи норми чинного законодавства України, відсутність права користування земельною ділянкою унеможливлює здійснення певних видів будівельних та інженерно-технічних заходів.
Звіт про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за перший квартал цього року зробила начальник фінансового управління РДА Надія Панасюра. Зокрема доповідач відзначила, що відповідно до двох розпоряджень голови РДА ( від 27 січня та 24 лютого) було профінансовано ліквідацію наслідків та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней у Збаражі у розмірі 60 тис грн. та 28 тис. грн., та згідно з розпорядженням голови РДА від 28 лютого, з резервного фонду районного бюджету для відшкодування шкоди (збитків), завданих особам внаслідок вилучення тварин у зв’язку зі спалахом африканської чуми свиней, виділено 14174,16 грн.
Звітуючи про виконання районного бюджету за перший квартал, Надія Панасюра відзначила, що план виконаний повністю, навіть є перевиконання за рахунок перевиконання з ПДФО. Зокрема, виконання загального фонду районного бюджету за перший квартал за доходами становить 202628,9 тис. грн. і за видатками в сумі 204239,2 тис. грн.,та виконання спеціального фонду районного бюджету за доходами складає 1 562, 1 тис. грн і за видатками – 1617, 7 тис. грн.
Також були затверджені необхідні зміни до районного бюджету. Які саме, читайте детально у наступному числі «Народного слова».
Решту питань стосувались надання різноманітних дозволів для передачі майна об’єднаним територіальним громадам, передачі в оренду приміщень, дозволу на поселення двох мешканців району у відділення стаціонарного догляду районного терцентру соціального обслуговування, затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок та ін.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Погода, Новости, загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *