День народження Збаража відсвяткувала велелюдно

До 806-ї річниці першої згадки про Збараж на території замку та призамкового парку відкрили туристичний сезон -2017. Святкові заходи відвідали 12 тисяч збаражан та гостей міста.

Таланти дорослі… і юні

Вранці 7 травня у призамковому парку виступали учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу патріотичного мистецтва «Козацька слава». Конкурсні виступи тривали аж до обіду. За словами організаторів, цьогоріч свої пісенні і танцювальні таланти демонстрували більше ніж 300 артистів.
Під час гала-концерту за участю переможців фестивалю виступили майже 100 виконавців – місцевих художніх колективів і солістів, а також гостей. Нашу увагу привернув виступ наймолодшої вокалістки Марго Кіщенко з Вишнівця. Семирічна дівчинка стала володаркою другої премії конкурсу. Мама школярки розповіла, що її донечка навчається у музичній школі по класу саксофона, грає на фортепіано, а цей вдалий виступ – її вокальний дебют. Крім цього, за словами пані Ганни, Марго стала лауреатом конкурсу юних знавців Біблії, організованого Острозькою академією. На запитання, чому саме саксофон, жінка відповідає з усмішкою, мовляв, разом з дочкою обирали такий інструмент, який маленька і тендітна дівчинка могла б носити з собою.
Щодо гумору, то його на святі не бракувало. Перченими дотепами та гуморесками розважали глядачів Юрій Заяць, Орест Чоловічок, Зіновій Кіпибіда.
Не обійшлося того дня і без традиційного дощу, втім це не завадило святкуванню, яке тривало до пізнього вечора і продовжилось виступами популярних гуртів – «Gunz Live Band», «Новимний Кудень», «Essence Radiance» з Тернополя та «Victoria Band» зі Львова.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *