«Сильний, розвинений Збараж – в інтересах всієї Європи»

Під час урочистого відкриття Дня міста представники духовенства разом з громадою помолилися за добробут Збаража, його мешканців, а особливо за здоров’я українських воїнів, які захищають наш мир і спокій.
Привітав учасників свята, земляків та гостей Збаража міський голова Роман Полікровський. Він подякував збаражанам за підтримку, патріотизм, любов до рідного міста, підкресливши, що завдяки зусиллям активних небайдужих мешканців воно змінюється на краще. Міський голова висловив впевненість, що з часом Збараж стане одним з найкрасивіших та найуспішніших міст у Європі, та закликав земляків об’єднатися навколо Збаража і разом робити його кращим. Роман Полікровський також подякував нашим воїнам-захисникам на Сході, вклонився їм за самопожертву та істинний патріотизм. Теплі слова вітань адресували громаді голова ОДА Степан Барна, голова обласної ради Віктор Овчарук, голова райдержадміністрації Анатолій Качка, голова районної ради Світлана Боднар, начальник департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Богайчук, депутат обласної ради Богдан Яциковський, народний депутат України Михайло Головко, міські голови Шумська та Лановець Володимир Плетюк і Роман Казновецький, наш земляк, голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайло Ратушний.
Завітали до нас на свято і представники міст-побратимів Збаража з Польщі – Глубчіц, Любомежа і Болеславця. Кожен з них, виступаючи, коротко розповів про своє місто, а також висловив захоплення тими позитивними змінами, які впродовж короткого часу відбулися у Збаражі завдяки вмілому керівництву його очільника. Польські гості підкреслили, що у наших міст історичні контакти, спільна історія. За їх словами, сильна Україна та сильний, розвинений Збараж – в інтересах Польщі та всієї Європи.
На завершення офіційної частини свята Роман Полікровський вручив грамоти кільком десяткам земляків, які своєю працею долучилися до підготовки Дня міста, а також повсякчас роблять вагомий внесок у розвиток Збаража та виявляють активну життєву позицію.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *