Богдан Тольпа здобув два «срібла» на чемпіонаті світу

 

Срібним призером одразу у двох видах змагань на чемпіонаті світу з гирьового спорту серед юнаків став наш земляк 16-річний вихованець Збаразької РК ДЮСШ Богдан Тольпа. Чемпіонат відбувся 13 травня у білоруському місті Бобруйськ.
Богдан навчається у ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою і фізичною підготовкою», що у Збаражі, і тренується у майстра спорту міжнародного класу ,заслуженого тренера України Петра Багрія.
– Богдан вперше виступав на змаганнях такого рівня, – відзначив тренер хлопця, – відповідно, хвилювався, але зумів перебороти свої побоювання і дебют вдався. Він став срібним призером у кожній з двох вправ – ривку та поштовху, крім того, отримав друге місце у відкритій першості Білорусі, змагаючись у двоборстві.
Хочу висловити щиру подяку людям, завдяки яким наша поїздка стала можливою, благодійникам, які підтримують спорт і на його розвиток не шкодують власних коштів, – Мирославу Бутрину, заступнику міського голови Збаража Андрію Синчишину, народному депутату Михайлу Головку.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *