Олександр Михальський – срібний призер чемпіонату України

 

Срібну медаль здобув на чемпіонаті України з вільної боротьби наш земляк вихованець збаразької РК ДЮСШ Олександр Михальський ( вагова категорія – 76 кг). Турнір відбувся 10-13 травня у Чернівцях, зібравши понад чотири сотні учасників з усіх областей країни. Тернопілля представляло дев’ять хлопців та четверо дівчат. У збірну області увійшли, окрім Олександра Михальського, також збаражчани Олександр Бебко, Юрій Вовк та Мар’яна Козак. Виступ Олександра Михальського видався найвдалішим і приніс хлопцеві можливість у складі збірної України потрапити на чемпіонат Європи чи світу.
Олександру Бебку поталанило менше, бо увійти до трійки призерів йому не вдалось, як і Юрію Вовку, який досяг лише восьмого місця, а Мар’яна Козак, змагаючись серед дівчат у категорії 70 кг, отримала п’яте місце.
– Проте, – відзначив тренер і президент ФСК «Чемпіон» Петро Король, – дані результати досить непогані як для вихованців районної школи. Адже у кожній ваговій категорії змагалось по 30 – 60 учасників, до того ж суперниками наших вихованців були діти, які навчаються у потужних обласних спортивних клубах, у містах, де є по 10-12 спортивних шкіл, спеціалізовані училища, ліцеї. А Олександра Михальського можна привітати з його безсумнівним успіхом, оскільки юним спортсменам з маленьких районних містечок, зважаючи на об’єктивні обставини, потрапити до збірної України дуже непросто.
До речі, маємо ще одного члена збірної України – Андрія Ткача, який якраз у ці дні виступає на чемпіонаті Європи у Сербії. Тож Збаражчина багата на спортивні таланти і має ким пишатися.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *