Слова любові і вдячності адресували матерям в Олишківцях

 

Мамина колискова…Мамині руки…Мамина молитва…Мама…Скільки ніжності і тепла асоціюється з цими словами у кожної людини. Перше слово – мама, перша усмішка – для мами, перші падіння і невдачі – підтримає мама. Скільки б років нам не було, але для мами ми завжди маленькі, беззахисні пташенята, яким потрібні любов та опіка. Так багато потрібно сказати слів вдячності, та чомусь завжди на це не вистачає часу. Але у році є день, коли слово «мама» ми промовляємо особливо піднесено і урочисто – це День Матері, який святкуємо у другу неділю травня. Саме тому 14 травня у клубі с.Олишківці зібралися любі матусі, турботливі бабусі, вдячні їм чоловіки, діти та онуки під час святкового концерту «На крилах маминої пісні». У віршах та піснях діти прославили три Матері, які живуть у серці кожного з нас – Матінку Небесну, яка повсякчас опікується нами, своїми духовними дітьми, Матір земну, яка дала нам життя, і Матір-Україну, яка дає нам свої багатства.
Урочисто та заклично звучали вірші, які декламували діти. Особливо трепетно і зворушливо вітали своїх матусь наймолодші учасники свята – Богдан Романко, Вероніка Пірог та Ельміра Джигалієва. Лунали пісні від солістів та колективів художньої самодіяльності клубів с.Олишківці та с.Витківці. У виконанні дитячого ансамблю «Дивограй» у складі Аліни Постумент, Інни Романко, Юлії Ліщинської, Оксани Пірог, Оксани Сенчишин, Ірини Шляхтун, Катерини та Анастасії Кінджибало, Тетяни Ленько прозвучали пісні «Бабусина вишиванка», «Україна моя рідна», «Чи буде вам зоряно». Ансамбль хлопців «Любисток» (Олександр Коруна, Сергій Пойшлий, Андрій Пірог, Дмитро Блащишин, Сергій Постумент, Віталій Марчук, Володимир Романишин) виконали пісню «Моя рідня». Велично і піднесено лунали пісні у виконанні церковного хору «Рідна мати моя», «Ой чого калина віти похилила», «Під Твій покров стаю, Пречиста Діво», «Україно, молюся за тебе». Глядачі радо вітали сестричок Катерину та Анастасію і брата Івана Кінджибало із піснею «Моя сім’я». А Вероніка Пірог та Ельміра Джигалієва вразили своєю щирістю та безпосередністю під час виконання пісні «Мамо, матусенько». Своїм ніжним голосом зачарувала присутніх Тетяна Ленько, подарувавши пісні «Свято мами» та «Матуся рідненька».
На жаль, не завжди доля матері – це тільки радість, любов і турбота. Сьогодні на долю української жінки-матері випадає багато випробувань, які вона змушена пережити. Тому дуже актуально звучали пісні «Мати-емігрантка» та «Солдатські матері» у виконанні Світлани Разюк. Свято провели Ірина Романко та Володимир Коруна.
Галина Ленько, бібліотекар с.Олишківці, зробила виставку книг поетів, які оспівували у своїх віршах маму. За музичний супровід свята щиро вдячні Олесю Качечці. Автори сценарію – Галина Мандебура і Галина Ленько.
Після завершення концерту голова села Марія Постумент, , яка подякувала учасникам за гарно проведений час та привітала всіх з Днем Матері.
Ще раз вітаємо усіх з цим чудовим святом, бажаємо вам, любі матусі, любові, поваги та злагоди у сім’ях, миру у родинах та в державі.
• Ще раз вітаємо усіх з цим чудовим святом, бажаємо вам, любі матусі, любові, поваги та злагоди у сім’ях, миру у родинах та в державі

Світлана РАЗЮК

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *