У Збаражі вдарили велопробігом по інтернету

Минулої неділі,14 травня, у Збаражі вперше відбувся велопробіг під гаслом “Залишай інтернет – сідай на велосипед”. Організували акцію Збаразький РК БДЮТ, лідери учнівського самоврядування Збаражчини “Голосок”, команда “ЗбаражКом” ЗОШ №3 ім.Тараса Михальського за підтримки міського голови РоманаПолікровського.
Організатори не обмежували ні вік, ні кількість учасників, обов’язковою умовою була лише наявність національного символу в одязі велосипедистів, найкраще – вишиванки.
У велопробізі взяли участь близько 50 дітей і дорослих. Прихильники здорового способу життя проїхали від майдану Івана Франка вулицею Грушевського, зробили кільце біля автостанціі, повернулися цим же маршрутом на центральний майдан міста, а на завершення проїхали до озера, накрутивши таким чином більше семи кілометрів. Варто зазначити, що учасників велопробігу супроводжували на автомобілях працівники медичної служби і поліції, а також прийшли їх підтримати рідні, друзі і ті збаражани, які через соцмережі дізналися про цю патріотичну та корисну акцію. Організатори запевняють, що це лише початок, і що наступного разу захід буде набагато масовішим.

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *