Україна виборює незалежність і народжує новітніх героїв

Усіх воїнів, хто боровся колись і нині бореться за волю і незалежність України, молитвою та невеличким концертом вшановували збаражани на центральному майдані міста у День Героїв, 23 травня.
На майдані Івана Франка було декілька десятків людей, враховуючи ветеранів АТО, представників влади, поодиноких школярів та небайдужих збаражан. Біля символічної стели Героїв Небесної сотні та загиблих героїв АТО, а також на імпровізованій сцені біля підніжжя пам’ятника Івана Франка, прикрашеної жовто-блакитними фанами, стояла почесна варта – студенти Збаразького коледжу. Незмінними фронтменами усіх громадсько-політичних заходів були народні аматорські хори Союзу українок та Братства ОУН-УПА, які виконали кілька патріотичних пісень. Співали на концерті і молодші артисти, колективи та солісти РБК і БДЮТ: Сергій Рогівський, Микола Сосновий, Оксана Табака, Павлик Свирид, народний аматорський вокальний ансамбль «Родина» у складі Марії Вітенько, Любові Шарко, Володимира Вербовецького. Марія Очеретяна виконала пісню «Ветеранам» на слова відомого збаразького поета Володимира Кравчука.
Дуже чуттєво, незвично, але від того ще більш драматично з уст юного вишнівецького соловейка, переможця численних всеукраїнських конкурсів, володаря Гран-прі дитячого і дорослого «Пісенних вернісажів» – Павла Свирида пролунала сповнена трагізму та недитячої філософії життя пісня «Плаче свічка», присвячена загиблим новітнім героям України. Нікого не залишив байдужим виступ учениці третьої Збаразької одинадцятирічки імені Тараса Михальського Вікторії Чорненької, яка емоційно виконала літературну композицію, присвячену героям АТО. З незмінним професіоналізмом, майстерністю та харизмою концерт провела Галина Гафткович.

Наталка ПАРОВА

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *