Щедрий дарунок отримали решнівські діти від ТОВ « Агродружство Євішовіце Україна»

Веселе і цікаве свято для дітвори організували минулого четверга, у День захисту дітей, представники ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна». У селі Решнівка на подвір’ї місцевої школи урочисто відкрили дитячий ігровий майданчик з гойдалками, гіркою, турніками. Хлопчики та дівчатка не лише захоплено і жваво випробовували новий інвентар для забав, а й чудово провели час із приїжджими аніматорами, які їх розважали різноманітними рухливими запальними іграми, дарували подарунки. А на довершення усього свята школярі ласували солодкими наїдками, фруктами, смачними напоями, які для них дбайливо приготували спонсори та організатори заходу.
Щиро вітали дітей того дня гості – представники AgroGeneration Віктор Биков, Ольга Зенченко, директор ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна» Степан Ванкевич, Лариса Голубенна та інші. Варто відзначити, що дане Товариство щорічно долучається до проведення різних заходів, присвячених цьому святу. Цього року, до Дня захисту дітей, організатори зініціювали встановлення дитячих майданчиків у селах Бабії та Решнівка. – Ми вже давно хотіли зробити щось таке для діток, що було б їм корисним щодня, про що вони би довго пам’ятали. Крім того, що ми активно допомагаємо із розвитком шкіл та дитячих садочків по всій території, де веде свою діяльність підприємство, ми ще хотіли зробити дітям якийсь подарунок. Так у нас і народилася ідея із встановленням дитячих майданчиків. Адже дитинство – воно має бути щасливим та безтурботним, – поділилася втіленими планами колишня голова Шимковецької сільської ради, а нині працівник ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна» пані Лариса Миколаївна Голубенна. – Щойно Лариса Миколаївна запропонувала таку ідею керівництву західного підрозділу AgroGeneration, – відразу розпочалися роботи із узгодження, купівлі майданчика та його встановлення, – додала керівник земельної служби AgroGeneration на західному підрозділі Ольга Зенченко. – Керівництво не залишилося осторонь. Нам дуже оперативно дали дозвіл на вибір та придбання дитячого майданчика, а його встановленням вже займалися спеціалісти, які знаються на встановленні подібних конструкцій. Втім, ми вирішили, що просто встановити майданчик буде не зовсім цікаво, а тому запланували ще і урочисте відкриття.
Подяку благодійникам за гарний дарунок від імені дітей та вчителів Решнівської школи висловила директор навчального закладу Ярослава Михайлівна Давимука. Педагог відзначила, що місцеві орендарі паїв давно стали надійною підтримкою школі, завдяки їхній допомозі вдалось вирішити чимало матеріальних проблем, і, сподівається керівник, так буде і в майбутньому. Школа, хоча невеличка, у ній навчаються лише 32 учнів 1- 9 класів, проте має хороші здобутки, пишається своїми здібними учнями.
Загалом ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна» працює на території Шимковецької сільської ради з 2006 року. Орендує 1800 га землі. За 10 років уже здобула серед селян значний авторитет своєю відповідальністю та виконанням взятих зобов’язань.
ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна» є одним із підприємств, що входить до складу агрооб’єднання AgroGeneration. Підприємство розташоване у Збаразькому районі Тернопільської області. Земельний банк підприємства складає 5 500 га. Працевлаштованими на підприємстві є близько 100 осіб.
ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна», як і AgroGeneration в цілому, спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур: пшениця, ячмінь, ріпак, соняшник, соя.
Підприємство веде активну соціальну роботу у районах присутності. Відтак, за минулий 2016 рік, завдяки сприянню підприємства сільським радам, було реалізовано більше 100 соціальних проектів, загальною сумою близько 400 000 грн. Основними напрямками були: ремонти шкіл та дитячих садочків (закупівля всього необхідного для дітей); надання благодійної допомоги для храмів, церков; проведення інтернету в школах; заміна вікон; сприяння покращенню благоустрою для місцевих жителів. Окрім того, ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна» опікується своїми орендодавцями та бере на себе всі витрати із підписання договорів оренди та переоформлення спадщини на землю.
З кожним роком підприємство нарощує кількість соціальної допомоги, адже в компанії усвідомлюють, що треба дбати про ті місця, де ведеться робота.

ТОВ «Агродружство Євішовіце Україна» опікується школами та дитячими садочками всіх сіл, де працює. За минулий, 2016 рік підприємством було спрямовано близько 400 тис. грн на благодійність, з них – більше 100 тис. грн на школи, дитячі садочки та футбольні команди. Крім того, підприємство щорічно вітає діток всіх шкіл та дитячих садочків з 1 вересня й Днем св. Миколая оригінальними подарунками та солодощами.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *