Вишнівецький соловейко Павлик Свирид виспівав чергову перемогу

Юний співак із Вишнівця Павлик Свирид тріумфально виступив на ІІ-му Всеукраїнському пісенному фестивалі «Трускавецька фієста», який проходив у Трускавці наприкінці травня. Виконавши пісню «Україно, світ» на слова Віктора Герасимова, музику Леоніда Попернацького хлопчик здобув гран-прі фестивалю. До слова, це вже п’ятий гран-прі у короткій музичній кар’єрі 9-річного вокаліста.
Як розповіла бабуся Павлика Юлія Казновецька, яка повсякчас підтримує онука, музичне свято у Трускавці було надзвичайне – понад 800 учасників із 130 номерами, зіркове журі у складі якого – Тоня Матвієнко, Віктор Павлік, Микола Свидюк, Олег Шак, Олександр Василенко та ще ціла плеяда відомих співаків. Режесером-постановником фестивалю був Олег Гафткович. Спілкування та фотосесії з членами журі подарували юним виконавцям неповторні емоції, море позитиву та незабутні спогади.
За словами пані Юлії, Павлик досягає успіхів не лише у вокалі. У лютому він вперше взяв участь в обласному конкурсі юних піаністів ім. Барвінського й одразу увійшов у шестірку найкращих і нагороджений дипломом III ступеня.
Заняття музикою не заважають хлопчику успішно навчатися у загальноосвітній школі – четвертий клас він закінчив з похвальною грамотою.
Рідні пишаються Павликом, а ми бажаємо цьому талановитому хлопчику з Вишнівця досягти ще більших успіхів і прославити Збаражчину далеко за межами України.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *