З якими мріями вступають у майбутнє збаразькі випускники

Бліц-інтерв’ю

Іванна Шмигельська:
– Я сьогодні щаслива, що досягла поставленої собі цілі здобути медаль. Зізнаюсь, що було непросто і нелегко. Свої знання сподіваюсь застосувати у досягненні подальшої мети. Раніше мені хотілось стати лікарем, але уподобання з часом змінились. Переважила любов до історії, я дуже захопилась цим предметом і хочу пов’язати з ним свою майбутню професію. Мрію навчатись у Львові, він мені дуже подобається. Вірю і знаю, що, закінчивши вищий навчальний заклад, цілком реалізуватись як професіонал я зможу в Україні, варто лише наполегливо навчатись, і шукати роботу у же зі студентської лави. Хочу залишатись в рідній країні, а не шукати щастя за кордоном.

Ірина Лисогір:
– Моя мрія вступити до педінституту, люблю працювати з дітьми і поєднувати цю працю з образотворчим мистецтвом. Мрію цього літа як волонтер побувати у багатьох таборах «Веселі канікули», які проводяться при церквах УГКЦ. Планую також піти пішки до Зарваниці на Всеукраїнську прощу, користуючись нагодою, запрошую приєднуватись усіх бажаючих, зможу поділитись з ними досвідом піших прощ, ночівлі у палатках. Взагалі я люблю багато подорожувати і вивчати красиві місця України, думаю, вона буде не лише красивою, а й такою, де кожна молода людина зможе добитись для себе усього чого захоче.

Олеся Караван:
– Мрію стати юристом. Чому? Бо хочеться допомагати людям, які потрапили у складні життєві ситуації, потерпіли від нечистих на руку людей, я хочу щоб скрізь в Україні панувала справедливість . Планую навчатись в Україні, а згодом тут відкрити власну приватну фірму і надаватиму юридичні послуги.

Аліна Полікровська:
– Сьогодні дуже важко розлучатися зі школою , бо люблю своїх однокласників, вчителів. Але майбутнє манить новими перспективами. Хочу стати філологом, вивчати багато різних мов, особливо мені подобається англійська, подорожувати.

Володимир Серемуля:
– Зараз мене переповнюють багато мрій. Подобається професія лікаря, щось у ній є, що мене приваблює. Також захоплююсь музикою. Хочу створити музичний гурт і займатись музикою паралельно з навчанням у виші. Подальше майбутнє плануватиму в залежності від того, як вдасться себе реалізувати, спершу потрібно буде надійно утвердитись у професії, а тоді буде видно. Багато залежить від того, які можливості для мене будуть в Україні.

Наставники про своїх вихованців

Надія Рожкова і Ольга Москалюк (ЗОШ №1):
– Наші випускники дуже гарні, людяні, виховані, батьки хороші, і ми це кажемо на тому , що вони наші, вони дійсно такі. Важко буде з ними розлучатись.

Галина Сливка, Ірина Пік (ЗОШ №2):
– Наші випускники найкреативніші, найвеселіші, дуже дружні, багато з них ще заявлять в майбутньому про себе, стануть видатними, і ми про них ще почуємо.

Світлана Катеринюк (ЗОШ №3):
– Ці діти особливі. З кожним роком переконуюсь, що наші випускники все кращі і кращі. Вони виконавчі, мені з ними було дуже легко, ми розуміли одне одного з півслова. Тішусь цим класом, у якому з 15 учнів 5 стали медалістами, це прекрасно.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *