Учасники дитячого християнського табору подорожували до царства Чеснот

З третього по восьме липня на парафії Св. Верх. Ап. Петра і Павла м. Збараж проходили «Веселі канікули з Богом-2017». У літньому дитячому християнському таборі відпочили діти не тільки зі Збаража і Залужжя, а й зі Львівщини, Житомирщини, Київщини та міста Мукачева. Протягом тижня близько вісімдесяти хлопчиків і дівчаток віком від чотирьох до шістнадцяти років розпочинали день з молитви на вервиці, Сповіді та Служби Божої, яку відправляв парох церкви – отець-декан Андрій Лахман. Учасники табору здійснили цікаву і повчальну подорож до царства Чеснот, познайомились з його розсудливим, справедливим, мужнім, здержливим володарем та трьома принцесами:Вірою, Надією і Любовю. У такій казковій формі проходила катехизація, яку проводив разом із катехитом парафії семінарист третього курсу ТВДС ім.Патріарха Йосифа Сліпого Олександр Фарилюк, аніматори Ольга Сенчишин, Юлія Суходольська і Марічка Заставна. Діти вивчили історії Старого та Нового Завітів, у яких яскраво відображені ці Божі й моральні чесноти.
Крім молитви і катехизації, чимало часу відводилось на рукоділля, образотворче мистецтво, вивчення та виконання християнських пісень, рухливі ігри, банси, спортивні естафети.
Гарним завершальним акордом роботи табору став останній суботній день, коли після дощу знову виглянуло сонечко, і яскраво запалала ватра. Того дня діти молились на «солодкій» вервиці з цукерок й відчули її чудовий смак. Святковий стіл та подячна молитва стали незабутнім знаком оклику після проведеного тижня в присутності Бога. Віримо, що Господу було приємне таке спілкування, бо кожен день був щедрим на тепле літнє сонце, нові знайомства, цікаві й незабутні враження. «До нових зустрічей!» – лунали щирі слова прощання з табором та очікування на молодіжний християнський фестиваль, який відбудеться 10 серпня у с. Добромірка за участю усіх парафій Збаразького деканату УГКЦ.

Олена ФАРИЛЮК,

катехит парафії Св. Верх. Ап. Петра і Павла м. Збараж

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *