Депутати розподілили додаткові кошти та розширили перелік адміністративних послуг Збаразької міської ради

На засіданні 17-ї сесії Збаразької міської ради, яку міський голова Роман Полікровський провів у вівторок, 18 червня, депутати розглянули десять питань різного плану та 26 заяв громадян – мешканців міста відносно приватизації чи передачі в оренду земельних ділянок тощо.
Серед головних – затвердили звіт про виконання бюджету міста за перше півріччя цього року та зміни до річного бюджету. Варто відзначити, що виконання фінансових планів йде досить успішно, випереджаючими темпами. За півроку у міську скарбничку вдалось акумулювати вісім мільйонів з невеличким хвостиком гривень (це при тому, що річний план становить менше 14 млн грн.) З них левова частка – майже сім мільйонів загального фонду, решта – спеціальний фонд. Перевиконання дохідної частини бюджету виникло за рахунок збільшення надходжень від акцизного податку від роздрібної торгівлі підакцизними товарами, орендної плати юридичних осіб, єдиного податку юридичних та фізичних осіб, інших надходжень. Загалом у змінах до бюджету збільшено обсяг доходів загального фонду бюджету на 587 500 грн. Майже у такому ж об’ємі збільшено обсяг видатків, які спрямовані на придбання футбольної форми для футбольного клубу «Збараж» (10 500 грн), на відшкодування різниці між розміром цін на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (120 тис грн), на утримання та розвиток інфраструктури доріг (30 тис. грн.), на поточні трансферти органам управління інших рівнів – для харчування учнів початкових класів шкіл міста (300 тис. грн), ремонт підлоги в ДНЗ «Калинонька» (7 тис. грн), встановлення огорожі і ремонт теплотраси ЗОШ №1 (по 50 тис. грн). Ще десять тисяч гривень виділено на фінансування програми міської ради та податкової інспекції, спрямованої на забезпечення надходжень до міського бюджету.
На своєму засіданні депутати затвердили новий розширений перелік адміністративних послуг, які надаються громадянам Збаразькою міською радою. Така потреба назріла у зв’язку з сумними реаліями нашого часу. До переліку послуг включено надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у скрутній життєвій ситуації, і проживають на території Збаража, зокрема таким категоріям, які є учасниками АТО; тим, які були мобілізовані в Збройні сили України або добровільно вступили до Національної гвардії України, що стали на захист цілісності України та повернулись із зони АТО (Донецька та Луганська обл.) у разі надання підтверджуючих документів, що захворювання виникло під час проходження служби; сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України беручи участь в АТО; малозабезпеченим родинам чи самотнім громадянам у разі тривалого лікування та інших особливих обставин; на часткове відшкодування витрат на поховання непрацюючих громадян, що не досягли пенсійного віку; малозабезпеченим родинам чи самотнім громадянам, які опинились у непередбачуваних ситуаціях (пожежа тощо). Відповідно були внесені зміни в існуюче «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинились у скрутній життєвій ситуації і проживають на території Збаража».

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *