У Збаражі встановлять спортивний майданчик зі штучним покриттям

Незабаром у Збаражі збудують спортивний майданчик із штучним покриттям. Він буде встановлений на ділянці навпроти ЦРКЛ за огорожею центрального стадіону.
Як розповів міський голова Роман Полікровський, цей «спортивний» дарунок мешканцям Збаража вдасться зробити завдяки народному депутату, голові Федерації футболу Тернопільської області Тарасу Юрику.
За його сприяння Кабмін виділив кошти з Фонду соціально-економічного розвитку. За словами Тараса Юрика, який днями з головою райдержадміністрації Анатолієм Качкою та міським головою Романом Полікровським оглянув земельну ділянку, виділену міською радою для будівництва майданчика, уже до кінця року на цьому нині занедбаному місці буде облаштований повноцінний майданчик зі штучним покриттям розміром 22х44 м для гри у міні-футбол з усією необхідною інфраструктурою. Окрім майданчика, тут встановлять також комплекс дворових тренажерів.
– Ми зацікавлені в тому, щоб усі роботи були виконані якісно, – наголосив Тарас Юрик. – Тож закликаємо збаражан контролювати процес будівництва, адже воно здійснюється для потреб громади.
– Вдячний голові райдержадміністрації Анатолію Качці за підтримку в підготовці проекту, – додав Роман Полікровський. – Вкотре переконуюсь, що злагоджена робота усіх гілок влади дає хороші результати.
Також міський голова висловив впевненість, що ці хороші починання, які підтримує Тарас Юрик, сприятимуть активному розвитку спортивної інфраструктури Тернопільщини. Завдяки допомозі народного депутата та його активній позиції молодь Збаражчини матиме можливість займатися спортом та обирати здоровий спосіб життя як альтернативу тютюну і алкоголю.

Оксана МОРГУН

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *