Міська рада взялась підтримувати переможців предметних олімпіад

Приємний дарунок на свято Першого вересня отримали 16 школярів трьох міських шкіл : восьмеро з першої і по четверо з другої та третьої одинадцятирічок. На урочистих лінійках з нагоди початку нового навчального року Роман Полікровський вручив цим успішним дітям сертифікати на отримання премій за навчальні здобутки – перемоги на предметних олімпіадах районного, обласного та всеукраїнського рівнів та на міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика, мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Загалом цього року з бюджету міської ради на такі премії виділено майже 12 тисяч гривень. Найбільшу суму за свою навчальну працю отримала переможниця шести предметних олімпіад на районному рівні та обласного етапу міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика учениця ЗОШ №2 Соломія Павлишин.
Рішення про щорічне преміювання здібних учнів було прийняте на сесії міської ради навесні цього року. Згідно з положенням про преміювання, сума винагороди може становити і 100, і тисячу та більше гривень, все залежить від класу, в якому навчаються переможці, рівня складності олімпіади та кількості здобутих дипломів. Одна дитина може «заробити» й кілька тисяч. Списки претендентів на нагороду міської ради подають фахівці управління освіти, молоді і спорту Збаразької РДА.
– У планах міської ради, – відзначив юрист міської ради Олександр Присяжнюк, – з часом розширити список предметних олімпіад, за які будемо преміювати переможців, до прикладу, з образотворчого мистецтва, добре було б нагороджувати преміями і успішних учнів Малої академії наук України. Іншими словами, існуюче положення про преміювання учнів збаразьких загальноосвітніх шкіл буде вдосконалюватись та змінюватись разом з потребою часу і новими обставинами. Тобто міська рада налаштована робити все, щоб талановиті діти мали моральну підтримку та матеріальне заохочення до своєї навчальної праці , ще активнішого розвитку своїх здібностей та задатків у тій чи іншій галузі науки.

Ірина СИСКО

Поширити статтю:

RedTram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *